Dřevěné hodinky jako základ vašeho outfitu

Náramkové hodinky, jak jistě víte, patří k základním kouskům módních doplňků vůbec. Dokážou oživit celkový outfit. Přitáhnou pozornost. Musí je mít každý businessman, místo najdou i na zápěstí sportovce. Většinou nevlastníte jen jedny. Máte ale už i ty dřevěné hodinky?

Když stylově, tak s Bobo Bird

Dřevěné módní doplňky v současné době zažívají boom. Jde o velice luxusní záležitost vzhledem k tomu, že veškeré takové hračky jsou vyráběny ručně, čímž získávají na originalitě. Pánské a dámské dřevěné hodinky Bobo Bird z asijského dřeva a pravé kůže představují specialitu ve světě náramkových hodinek. Můžete tak mít na zápěstí skvost z bambusu, javoru, ebenu nebo třeba z teakového dřeva. Že jde o exkluzivní věcičku, předznamenává i skutečnost, že než dojde k samotné výrobě hodinek, asi rok se dřevo suší. Světlo světa hodinky spatří asi po třech dnech práce.

Dřevěné hodinky mohou být klidně i digitální

Obliba digitálních hodinek je známá především u mužů. Dřevěné hodinky pánské existují kromě klasického ciferníku i v digitální verzi. Disponují funkcí podsvětlení a stopkami. Jejich nízká váha zaručuje, že vám nebudou nikterak vadit. Nejspíš si je budete uvědomovat jen v okamžiku, kdy zaregistrujete zvídavé pohledy druhých na vaše zápěstí.

Báječný dárek ve vkusné krabičce

Darujte stylové dřevěné hodinky muži, ženě i oběma zároveň. V nabídce Bobo Bird najdete hodinky pro páry. Větší i menší hodinky ve stejném designu originálním způsobem dají najevo, kdo ke komu patří. A jak lépe darovat dřevěné hodinky než v dřevěné krabičce? Na výběr máte z hranaté i kulaté verze. Nejen, že bude dojem z dárku dokonalý. Dřevěná krabička skvěle poslouží i jako malá šperkovnice.

Máte-li v blízkém okolí někoho, kdo preferuje originalitu a styl, případně vy sami tíhnete k ryze moderním věcem, neváhejte a navštivte web DreveneHodinky.eu.

Napsat komentář