Golfový bag – který je nejlepší si pořídit?

Nejen golfové hole, ale i mnohé další vybavení potřebuje každý golfista uložit do něčeho, v čem vše bude nosit. A právě k tomuto účelu slouží golfové bagy. Jsou velmi praktické, s jejich pomocí můžete přenést nebo převézt na green ledasco. Stačí jen vědět, kde si koupit bag, který vám bude plně vyhovovat.

Pestré golfové vybavení

Nejen golfové bagy, ale i golfové vozíky, hole, rukavice, oblečení a mnohé další zboží, najdete v golfovém obchodě Golfchampion.cz, který má letitou tradici. Najdete zde kvalitní zboží za přijatelné ceny. Neměla by vám ujít možnost prohlédnout a koupit si zboží v akci, díky které můžete ušetřit nemalé peníze.

Rozdělení golfových bagů

Byť se to nezdá, bagy dělíme dle poměrně dost kritérií. Máte zájem o bag na vozík neboli cartbag? Nespíš hledáte cestovní bagy? Anebo standbags, které jsou opatřeny nožičkami? Další možností jsou voděodolné bagy. Co se týče ceny, nejlevnější modely se pohybují cenově kolem 1 500 Kč. Drahé typy koupíte i za cenu kolem 6 000 Kč. Záleží na tom, co od bagu čekáte a také jak prostorný a členitý má být.

Bagy pro vaše pohodlí

Aby se vám dobře hrálo, je každý golfový bag vyráběn s důrazem na lehkost, funkčnost a odolnost. Důležitá je i kvalita uskaladnění golfových holí. Díky skvěle řešenému místu pro hole, si jich můžete vzít na green víc a hrát s tou, která se vám hodí. I co se týče příslušenství, vejde se jej do bagu hodně a najde se pro každé správná kapsa.

Kvalitní výrobci bagů

U Golfchampion.cz nakoupíte golfové bagy značek jako Mizuno, Taylor Made, Motocaddy, Wilson, Honma, Callaway a další.

Je dobré si golfový bag vyzkoušet osobně. Klidně si jej v golfové prodejně naložte vybavením, abyste věděli, jak se vám s ním bude v reálu manipulovat. Odhalíte tak i případné nedostatky při členění bagu, stabilitě a podobně.

 

Napsat komentář