Jak přestat kouřit? Zkuste elektronickou cigaretu

Kouříte cigarety? Pokud ano, tak jistě víte, že to leze do peněz a hlavně to škodí zdraví. V dnešní době se pohybuje cena za jednu krabičku cigaret v průměru 80 Kč. Náruživý kuřák může jednu krabičku vypotřebovat klidně i za den. Jednoduchým výpočtem zjistíme, že měsíčně jen za cigarety vyhodí kuřák 2400Kč. A to není málo.

Většinu z nás co kouří určitě někdy napadlo, že by bylo dobré přestat. Těm, co měli pevnou vůli se to jistě povedlo, ale ostatní takové štěstí neměli a po pár dnech nebo týdnech začali kouřit znovu a v horším případě ještě víc než před tím, kdy se pokusili přestat.

Teď je tu nová šance jak zdravě kouřit. Určitě jste slyšeli o elektronických cigaretách. Díky těmto cigaretám už nemusíte do sebe vdechovat škodlivé látky v podobě dehtu a oxidu uhelnatého a nemusíte obtěžovat své okolí zapáchajícím kouřem. Výhodou je také to, že si můžete sami regulovat obsah nikotinu v elektronické cigaretě. Pokud jste velký kuřák, tak si do začátku dáte větší dávky a postupem času ubíráte, až se dostanete na minimální dávku. Tímto způsobem si tělo začne odvykat na svou dávku nikotinu a vy se budete cítit líp a nebudete mít takovou potřebu chtít kouřit.

A kde se dají koupit elektronické cigarety? Pokud nechcete chodit po kamenných obchodech, tak stačí jít na internet a podívat se po e-shopech.

V e-shopech si můžete koupit kvalitní a ověřené elektronické cigarety, které jsou vyráběny podle nejpřísnějších norem. Také si zde můžete pořídit různé příslušenství. Od atomizérů, přes baterie, nabíječky až po pouzdra e-cigaret.

Pokud si nebudete jistí výběrem, stačí napsat e-mail nebo zavolat do e-shopu a zeptat se. Určitě vám bude doporučeno to nejlepší. Nebo si na internetu můžete najít informace, které vás zajímají ohledně e-cigaret.

Jestli to se zdravím myslíte vážně a chcete mít výraznou úsporu financí,  jsou e-cigarety pro vás ta pravá volba.

Napsat komentář