Jak se naučit fotit? Vsaďte na kurz fotografování

photographer-428388_1280

Rádi fotíte, ale cítíte, že vaše fotografie přes všechnu snahu nejsou takové, jaké byste si představovali? Nebo si plánujete pořídit lepší fotoaparát a rádi byste využili potenciál veškerých jeho funkcí naplno? Potom je pro vás vhodný kurz fotografování pro začátečníky, který ocení i mírně pokročilí.

Co očekávat od kurzu fotografování?

Především se zde naučíte, jak ovládat svůj fotoaparát a využít všech jeho funkcí. Jak ho správně nastavit v nejrůznějších situacích tak, aby vznikl co nejlepší snímek. Následně se naučíte vše potřebné o ostrosti a kompenzaci expozice. Po skončení takového kurzu bude pro vás hračka orientovat se v objektivech. Nebudou cizí pojmy, jako jsou citlivost ISO či expoziční čas. Pomalu, ale jistě se z vás stanou profíci. Pravda, bude to chtít ještě trochu cviku, nicméně minimálně budete vědět jak na to.

photographer-407068_1280
Využijte svůj fotoaparát naplno

Využijte svůj fotoaparát naplno

Po absolvování kurzu fotografování pro začátečníky a mírně pokročilé zjistíte, že už víte, kdy a jak použít vyvážení bílé (pro věrnost fotografií). Porozumíte HDR i panoramatickým fotografiím a naučíte se jak upravit základní prvky fotografií, ale i to, jak zachránit již smazané fotky. Snad každému z nás se stalo, že nechtěně smazal fotografii, ale neuměl to vzít zpět. Kurz fotografování ocenilo již mnoho účastníků před vámi a i pro vás stane jistě velmi přínosným.

Nemáte čas docházet na kurz, ale rádi byste se naučili fotit

Žádný problém, doba jde dopředu a dnes již nemusíte absolvovat kurzy v učebnách, v daný čas a na určeném místě. Kurz můžete absolvovat online, podívat se na jednotlivé lekce kdykoliv se vám zachce. Například na vimvic.cz naleznete kurz fotografování pro začátečníky a mírně pokročílé, vede ho Mgr. Martin Valent, Ph.D., který přednáší kurz Fotografie a makrofotografie na UK v Praze, mimo jiné v roce 2013 získal třetí místo v národním kole Sony Photography Award. Cena kurzu je něco málo přes 2000 Kč, za tuto cenu získáte online kurz fotografování o 31 krátkých online lekcích, ke kterým se budete moci kdykoliv vracet.

Napsat komentář