Jak si usnadnit práci při obsluze více přístrojů najednou?

Nebaví vás v práci běhat k jednomu počítači a nastavovat balení zboží, pak k dalšímu, kde se zahajuje proces nakládky a expedice? Do toho musíte ještě zorganizovat zaměstnance, aby jich byl určitý počet v jedné hale a další aby byli připraveni u kamionu, do nějž se zabalené krabice musejí co nejrychleji naložit. Potřebovali byste ještě dvě ruce a jednu hlavu navíc, že? Řešením je sdružení všech pracovních procesů a činností do jednoho řídícího systému, který pohodlně zvládne obsluhovat jeden člověk.

Eliminace chyb a selhání lidského faktoru díky automatizaci práce

Eliminují se tím chyby, selhání lidského faktoru anebo výpadek jednoho počítače, který zbrzdí celý proces. Dá se to ale zvládnout bez specifických IT znalostí a bez daných programů? Nevzrušujte se a najměte si firmu, jež vám podle konkrétních požadavků všechny jednotky sloučí do jednoho řídícího systému – takového Centrálního mozku lidstva, jejž střední generace zná ze seriálu Návštěvníci. Nezáleží, zda máte spediční firmu, společnost zpracovávající těžké kovy, recyklační jednotku nebo pracujete v potravinářském, masném, zdravotnickém či jiném odvětví. Centrální řídící systémy se dají aplikovat do jakýchkoliv oborů, kde je potřeba automatizace pracovních procesů bez složité obsluhy více než jednou osobou.

Šetřte síly a lidské zdroje díky automatickým řídícím systémům

Chcete-li si zjednodušit a ulehčit práci s obsluhou více zařízení, zadejte svůj přesný požadavek společnosti Aplaus. Každá objednávka se pochopitelně řeší individuálně s ohledem na přání zadavatele. Pokud nemají zájemci o automatizace požadavky na konkrétní zařízení, realizace probíhá s použítím programovatelných automatů, pohonů a přístrojů Siemens, ABB, Unitronics, OEZ, Moeller, Omron, Finder, Rittal i Wago. Ke každému systému je připojen řídící panel s diplejem a klávesami. Operátorský pult pomáhá sledovat funkce celého systému, lépe diagnostikovat případné nedostatky a zefektivnit kompletní činnost zařízení.

Napsat komentář