Krémy proti vráskám

„Už mi lásko není 20 let
Už mi není ani 25 …
I když to moc krásná léta jsou …….. “

Ano, i tento text písně Jiřího Zmožka nám naznačuje, že člověk, ať chce nebo ne, stárne.

Procesu stárnutí bohužel nezabráníme, ale můžeme jej alespoň částečně ovlivnit. Nestačí jen zdravý životní styl, správné stravování a sportovní aktivita. První viditelné znaky stárnutí spatříme na pleti, kdy se začnou postupně objevovat nejdříve vrásky kolem očí, vrásky kolem úst a nakonec i vrásky na čele.

PROČ? Pleť, která je denně vystavená stresu, znečistěnému prostředí a UV záření, stárne rychleji. S přibývajícím věkem ovlivňují tvorbu kolagenu a elastinu v pleti změny v hladině hormonů. Zpomaluje se tvorba kožního mazu a slábne přirozená obranná schopnost pleti.

Chcete vypadat stále přitažlivě?

O svou pleť musí žena pečovat v každém věku! Kosmetika na vrásky různých značek je dostupná všem, ale je vždy tak účinná, jak se uvádí? Vyzkoušely jste některé krémy na vrásky a při pohledu do zrcadla jste byly zklamány? NEZOUFEJTE !

dermaheal-logo

Nyní dámy pozor!

Na trhu se objevila korejská značka DERMAHEAL, která nabízí vysoce účinnou a funkční kosmetiku proti vráskám. Tato značka se specializuje na výzkum a výrobu biomimeptických peptidů, růstových faktorů a kmenových buněk působících proti vzniku nežádoucích vrásek.

DERMAHEAL – nová naděje pro ženy

Výrobky DERMAHEAL využívají technologii nanokapslí, díky níž je kůže schopna absorbovat nejvíce účinných látek /až 80%/ a v odstraňování vrásek je nejefektivnější. Neváhejte a vyzkoušejte luxusní kosmetiku na vrásky značky DERMAHEAL, jež nabízí luxusní krémy na vrásky. Z široké nabídky si zajisté vyberete vhodný krém proti vráskám, oční krém proti vráskám, sérum proti vráskám či revitalizační krém proti vráskám.

Napsat komentář