Moda pro těhulky a kojence

Žena je odjakživa nositelkou nového života, od jeho početí až po narození malého človíčka. V tomto výjimečném období, období těhotenství, se ženské tělo postupně mění, s rostoucím plodem se zvyšuje i tělesná hmotnost a ženské proporce nabývají na objemu. Naštěstí pryč jsou doby, kdy nastávající maminky schovávaly své bříško do vytahaných svetrů a širokých neforemných šatů, které jim přidávaly kila navíc úplně všude.

maternity-1643062_1280

Těhotenská móda

Dnešní doba klade nároky na pěkný vzhled, styl i image v každém úseku života. Proto je tu těhotenská móda, jež zpříjemní krásné období těhotenství. Vždyť i budoucí maminka chce vypadat skvěle, elegantně a přitažlivě. Dobře zvolený střih dokáže udělat divy s každým typem postavy. Důležité je, aby se žena i s „ prckem „ v bříšku cítila dobře a pohodlně a zároveň byla „ in „.

Těhotenská móda nabízí velké množství oblečení z kvalitních materiálů, které se přizpůsobí rostoucímu bříšku. Nejenom pohodlné spodní prádlo, dámské body, ale i těhotenské kalhoty, šaty, tuniky, trička, halenky, noční košile a další oblečení podléhá poslední módě. Rozmanitá barevná hravost těhotenské módy podtrhne přirozenou krásu každé „ těhulky “.

Přestože je těhotenství pro ženu náročným obdobím očekávání, je důležité, aby se cítila uvolněně, spokojeně a přitom vypadala i sexy.

baby-1613565_1280

Oblečení pro kojence

Narození miminka patří k nejšťastnějším a neopakovatelným okamžikům života ženy. Ve svém potomkovi vidí to nejkrásnější děťátko na světě, svou velkou chloubu. Aby se miminko cítilo pohodlně, je vhodné vybírat oblečení pro kojence z velmi jemných zdravotně nezávadných materiálů, měkkých a příjemných i na dotek.

Dnešní trh nabízí velký výběr všech druhů oblečení pro kojence z kvalitních materiálů, body, kabátky, čepičky, dupačky, mikinky, overálky, kojenecké soupravičky, kojenecké komplety a mnoho dalšího oblečení v různých barevných variantách pro všechna roční období.

Pohled na krásné, roztomilé a spokojené miminko a obdiv celého okolí potěší každou šťastnou maminku.

Napsat komentář