Najděte vhodný dárek k narozeninám pro Vaši sestru

tawan-hot-chocolate--21-57013a7b9f8b0

Blíží se narozeniny Vaší sestry a Vy pro ni stále nemáte dárek? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a darujte jí například poukázku na čokoládovou masáž. Wellness zážitky umožňují obdarovanému nejen něco nového zažít, ale také se odreagovat od každodenních starostí. Čokoládová masáž umožňuje všem ženám najít si volnou chvíli pouze samy na sebe.

Čokoládovou masáž si zamilují zejména ženy, které milují vůni čokolády. Navíc je tato masáž přesvědčí o tom, že kromě chuti má čokoláda blahodárné regenerační a relaxační účinky. Čokoláda je bohatá na velké množství antioxidantů, které jsou skvělým pomocníkem proti celulitidě. Čokoláda také tonizuje a hydratuje lidskou pokožku. Její jemné částečky kakaa se používají pro peeling pleti. Po čokoládové masáži se ženy cítí plny elánu a štěstí. Od zkušených masérek si můžete nechat provést akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy.

Na internetovém portálu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz najdete rovněž celou řadu jiných typů na masáže. Velmi oblíbená je rovněž relaxační masáž nohou, královská thajská masáž či bambusová masáž.

Dárky pro ženy můžete vybírat také podle zájmů Vaší sestry. Pokud Vaše sestra patří k vášnivým vyznavatelům adrenalinu, pak Vás určitě zaujme možnost darovat jí voucher na indoor surfing v Surf aréně, krmení krokodýlů či bungee jumping. Společně si můžete zahrát únikovou hru The Chamber, která je plna znaků napínavé detektivky, děsivého hororu i thrilleru. Ve hře najdete také prvky dobrodružného filmu. Během hry budete zdolávat nejrůznější nástrahy.

Napsat komentář