Nákup repasovaného počítače do kanceláře: Jasná volba hned z několika důvodů

Mezi nejvyšší výdaje většiny firem patří bezesporu komplexní vybavení kanceláří. IT technika stále stojí nemalé finanční částky, a tak není od věci pokusit se na jejím pořízení co možná nejvíce ušetřit. Samozřejmě ne na úkor výsledné kvality a kompatibility celé sítě! Ideální řešení představují repasované počítače. Jejich nákup stojí za to hned z několika důvodů. Na ty nejznámější se mnohem podrobněji podíváme právě v následujících řádcích a samozřejmě doporučíme i prodejce takovýchto zařízení.

S pořizovací cenou se vejdete do 5000 korun včetně daně!

Hlavní důvod pro pořízení repasovaného PC tkví bezesporu v maximální úspoře finančních prostředků. Cenově se není problém vejít klidně i do zmiňované částky. Jen pro představu, standardní nové počítače startují o několik tisíc výše. Jedná se ovšem pouze o základní modely, které by mnohé operace nestíhaly!

Repasované počítače z prémiových řad

Především velké firmy nakupují notebooky a stolní počítače těch nejvyšších řad. Jednak na to mají a jednak chtějí mít tu nejlepší IT techniku. Tradičně ale veškeré vybavení po nějakých 3 až 5 letech v pravidelných cyklech mění. Počítače jsou po této době sice použité, ale na své kvalitě většina z nich vůbec nic neztrácí. Ty nefunkční se vyhazují, nicméně z většiny se stávají právě repasované počítače. Jde přitom o opravdu hardwarově našlapané stroje těch nejslavnějších značek, jako jsou DELL, HP či Lenovo a další.

Vsaďte na prověřeného prodejce

Ať už se rozhodnete pro repasované PC do klasické kanceláře nebo do účtárny pro EET a pokladní systémy, vyberte si spolehlivého prodejce. Na trhu se jich totiž nachází hned několik a ne všichni musí nabízet kvalitní přístroje. Naším tipem je známý eshopu LevnaPC.cz společnosti Netstores s.r.o. nabízející spousty špičkových modelů za výhodné ceny.

Napsat komentář