Nudí vás firemní logo a design webu? Změňte je

KV_OPLATKY

Zdá se vám, že původní logo vaší společnosti je omšelé, design webu fádní a katalogy působí, jak kdyby je vytvářeli žáčci základní školy? Nezatěžujte se na poradách vymýšlením nápadů, které stejně ekonomové, manažeři a zaměstnanci nevymyslí tak, jak by to zvládlo grafické studio specializované na vytváření zcela nových tváří i úprav stávajících designů.

Budování firemní identity je třeba pojmout od píky

Spolupráce s významnými společnostmi, jako jsou Danone, Alpa, Dr. Max, Hipp či Weleda, dává nahlédnout pod pokličku tvorby, pod níž je podepsáno grafické studio Praha. Tvorba firemního loga, ale i kompletního firemního brandu jsou snadnými záležitostmi pro tým grafiků, programátorů, tiskařů a IT pracovníků. Kreativní studio Gradesi se nebojí velkých výzev, jako jsou kompletní reklamní kampaně, i zdánlivě jednoduchých zakázek – originálních vizuálů a propagačních materiálů s jedinečným stylem. Originální zpracování jednotlivých zakázek činí z výsledného produktu pokaždé ojedinělou práci, jež se konkrétním zákazníkům nenásilně vryje pod kůži.

WELEDA_OBALY_2-1

Jednotný duch propagačních materiálů tvoří corporate identitu

Každá společnost má svůj jedinečný styl, se kterým musí korespondovat i všechny propagační materiály zhotovené v jednotném duchu. Corporate identity předznamenává jednotný firemní styl pro potřebné web bannery, publikace, knihy a webdesign. Logotypy jsou ve stejném duchu jako například obalový design na konkrétní produkty, obrazové vizuály souzní s designem webu, vizitky zaměstnanců připomínají titulní strany katalogů a podobně. Se všemi zákazníky se jedná individuálně podle jejich potřeb. Svěřte design odborníkům se zkušenostmi a viditelnými výsledky, ušetříte si čas pro svoji práci. Firemní identita bude jasná, viditelná a zapamatovatelná.

Napsat komentář