Očistě organismu naproti

broccoli-1974801_1280

Ačkoliv jarní počasí se stále nemůže probudit ze svého chladného sevření, využívají lidé toto roční období ke změně své životosprávy. Jaro láká často k pobytu venku, ke sportování i jedení zdravé stravy. Vytoužené postavy můžete docílit také prostřednictvím zdravé výživy Praha.

Vyzkoušet můžete také deseti denní detoxikační kůru. Tato očista organismu představuje rychlý a efektivní způsob, jak vyčistit organismus a současně ubrat pár kilo na své váze. S deseti denní detoxikační kůrou můžete začít již tento pátek večer, pokračovat přes víkend a pokračovat do konce příštího týdne. S touto očistnou kůrou můžete začít také v případě, že nemáte přes pracovní týden dostatek času z pracovních důvodů na vaření a jste odkázáni na stravování v restauracích, bistrech a kantýnách. I přes tuto překážku, můžete snadno dodržovat tuto dietu. Tato detoxikační kůra je založena na principu radikální změny jídelníčku se základním snížením příjmu energie.

Ve chvíli, kdy se lidské tělo dostane do negativní energetické bilance, je schopno zvyšovat tvorbu energie z energetických rezerv. Takový stav umožňuje, aby organismus vylučoval škodliviny. Důsledkem odstraňování škodlivých látek z lidského těla může být bolest hlavy, kloubů či svalů. Možná se budete cítit také citlivější a unavenější, avšak výsledek stojí za to. Očistná kůra přinese nejen potěšení nejen při pohledu na váhu a měření centimetrů v pase, ale také blaho Vaší mysli a duchu. Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje očistné kůry opakovat alespoň jednou za tři až šest měsíců. Během posledních dvou dnů bude Váš organismus přizpůsobován jídlům, která jste v posledních dnech nejedli.

One Comment

Napsat komentář