Party stan jako skvělé řešení při pořádání zahradního posezení

S příchodem teplého počasí nastává období, kdy mnozí z vás vytáhnou grily a uspořádají nějakou akci pro své přátele a rodinné příslušníky. Aby vás nepřekvapil déšť a vítr, je vždy dobré myslet na možnost mít se kam schovat. Ideální příležitost k tomu poskytne party stan.

Hlavní přednosti a důvody pro pořízení party stanů

Pro party stan hovoří hned několik aspektů. V první řadě jde o velmi levný přístřešek, vyjde vás maximálně na pár tisíc korun, což je investice, kterou si jistě může dovolit každý majitel rodinného domu. Party stan oceníte rovněž díky tomu, že se dá velmi jednoduše postavit a opět složit. Proces výstavby vám zabere přibližně půl hodiny. Pokud jste šikovní a je vás více, pak to zvládnete i rychleji.

Moderní party stan se pozná zejména dle kvalitních materiálů. Plachta by kupříkladu měla být voděodolná, aby vydržela případné nešvary počasí. Konstrukci pak většinou tvoří ocelové tyče. Jestliže chcete opravdu špičkové řešení, zvolte party stan s nerezovými tyčemi, třeba hliníkovými. Déle vydrží, jsou patřičně pevné a lehké, což oceníte zejména při přenášení.

Party stan, do něhož se bez problémů vejde 6 a více osob, je poměrně skladný, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, kam jej uložíte poté, co jste ho použili. Stačí kousek místa v garáži, kůlně, případně někde uvnitř domu. Menší variantu party stanu lze snadno převážet v autě, tudíž si jej můžete vzít na chalupu, dovolenou apod.

Reklamní a prodejní stánky

Kromě klasického party stanu se dají ve specializovaných obchodech zakoupit také další podobné druhy dočasných přístřešků – reklamní stánek a prodejní stánek. Mají prakticky stejné vlastnosti, zpravidla jsou však přeci jen prostornější, aby se do nich vešlo více lidí a předmětů. Prodejní stánek se dá použít třeba na veletrzích, burzách, při veřejných prezentacích výrobků vaší firmy a v mnoha dalších situacích, které vás napadnou.

Napsat komentář