Potřebujete spolehlivý vůz? Autocentrum v Jihlavě si vybudovalo skvělé jméno

banner-skoda_6

Vyměnit vůz musíme jednou za čas všichni, ani jeho pravidelné údržbě se nevyhneme. Služby jednotlivých servisů, čekací doba, ceník i kvalita vozů a oprav se mezi jednotlivými firmami značně liší. Poradíme vám renomované odborníky, na něž se lze v každé situaci spolehnout.

Autorizovaný prodejce s velkým výběrem

Přišel čas pořídit si nové auto? Pokud jste z Vysočiny a okolí, je jasné, kam zavítat. Autorizovaný prodejce vozů oblíbených značek Škoda, Fiat, Seat a nově také Volkswagen, autocentrum Auto Máca, je jednoznačnou volbou. Funguje již od roku 1992 a nabízí komplexní spektrum služeb od samotného prodeje vozů přes zajištění různých možností jejich financování a vyřízení pojistky až po záruční i pozáruční servis. Abyste nekupovali zajíce v pytli, stačí požádat o předváděcí jízdu ve vašich favoritech.

Je libo raději ojetý vůz?

Kupujete-li vůz, který již byl používán, rozhodně se vyplatí nezapomenout na pravidlo „důvěřuj, ale prověřuj“. Nalézt prodejce s tak dobrou pověstí, jako je Auto Máca v Jihlavě, je v tomto případě obrovskou výhrou. Všechny nabízené automobily, od těch ojetějších až po téměř nepoužívané referenční vozy, mají perfektní stav a garanci původu. Naprostá většina vozů není starší než 2 roky a nemají najeto ani 30 000 km. Dříve, než autoservis vůbec přijme ojeté auto do prodeje, musí se uskutečnit velmi důkladná prohlídka a před prodejem samozřejmě proběhne potřebný servis. Na zakoupený kousek dostanete minimálně šestiměsíční záruku. Ověřené vozy jí ovšem málokdy potřebují využít.

Pravidelně do servisu

Autoservis Auto Máca zajišťuje nejen prodej nových i ojetých aut, ale také špičkový záruční i pozáruční servis. Do spektra jeho služeb dále spadá prodej náhradních dílů, a to jak originálních, tak neoriginálních, a dalších nezbytností k provozu vašeho automobilu. Samozřejmostí je prodej i samotná výměna pneumatik a pořádné ruční umytí vašeho automobilu. Krom toho provozuje autoservis také 24hodinovou odtahovou a asistenční službu, pokud se vám tedy v okolí Jihlavy v kteroukoliv denní či noční dobu porouchá auto, nezůstanete opuštěně stát u krajnice.

Napsat komentář