Rehabilitace Praha Vám pomohou s bojem proti bolestem v pohybovém aparátu

massage-486700_1280

Trápí Vás často bolesti zad či krční páteře a rádi byste se svěřili do péče kvalitního fyzioterapeuta? Přijďte do rehabilitačního centra Rehazone a udělejte krok dopředu pro Vaše zdraví. Rehabilitační centrum Rehazone vedené paní Mgr. Helenou Krumlovou si klade za cíl pomoci všem lidem s nejrůznějšími bolestmi pohybového aparátu. Kromě toho Vám rehabilitace Praha pomohou vyřešit příčinu bolestí a navrátit se do skvělé kondice, v níž jste byli před těmito potíži. Bolestí se můžete zbavit za pomocí uvolňovacích cvičení a masáží svalů. V boji proti zkráceným svalům používají fyzioterapeuti rehabilitačního centra Rehazone protahovací techniky. Informace o nabízených rehabilitačních službách v Rehazone najdete na našich webových stránkách www.rehazone.cz.

Zkrácené svaly poznáte podle častého nepříjemného tahu, ztuhlosti či bolesti svalů. Zkrácené svaly mohou přispívat také k tomu, že se Vám nedaří udělat určitý druh pohybu. Zdravé svaly mají schopnost zkracovat se a následně se opět uvolnit do původní délky. Zkrácené svaly po únavě mají negativní dopad na celý pohybový aparát. Zkrácený sval je v klidu kratší než obvykle a při pasivním natahování nedovolí dosáhnout plného rozsahu pohybu v kloubu. Zkrácení svalů můžete předcházet pravidelným strečinkem, teplem, radiální rázovou vlnou, post-izometrickou relaxací i reciproční inhibicí.

Spokojeni budete také s masážemi Praha 12. Masáže i rehabilitace pomohou, jak korekci držení těla, tak správnému dýchání. Obzvlášť terapeutické masáže pomohou při bolestech se zády. Fyzioterapeut při této masáži kombinuje techniky masážní, vazivové, relaxační i lymfodrenážní.

Napsat komentář