Tetovat se vyplatí jen u profesionálů

V současné době by chtěl mít na kůži nějaký ten zajímavý obrázek každý. Než se však necháte tetovat, měli byste mít jasno v tom, co a proč chcete na pokožce mít. V opačném případě chvíli počkejte.

Nejde snadno dolů

Zamyslet se nad svým tetováním je rozhodně velmi dobrá rada, jelikož se nedá snadno odstranit, alespoň ne bez následků. I když se dá sundat docela dobře třeba moderními lasery, vždy po takovém zásahu vznikne nehezká jizva. Tetování je totiž i ve spodních vrstvách pokožky a ty je potřeba také vypálit.

Navíc tato procedura rozhodně není kdovíjak levná. Právě naopak. Cena je nastavená podle velikosti. Ovšem i u odstraňování drobností počítejte s několika tisícovkami. Větší věci se pak likvidují za desítky tisíc korun. A pozor, bolí to!

Vhodný tatér

Spousta lidí by ráda ušetřila, a proto se obrací spíše na tatéry z ulice, případně známé, kteří jim vyjdou vstříc za mnohem menší peníze. Neznamená to automaticky, že takovýto jedinci jsou špatní.

Naopak, někteří mohou být docela dobrými umělci a jejich díla by mohla jít klidně na výstavu. Problémem je hlavně hygiena. Tu totiž amatérští tatéři nedodržují vždy do důsledku, což je samozřejmě riziko.

I proto se vyplatí sáhnout raději hlouběji do kapsy a nechat si udělat kérku v tetovacím salonu Praha. Tam se vám dostane maximální péče. Součástí celého procesu není pouze nanášení barev na kůži, ale také konzultace jednotlivých návrhů. Málokdy má totiž zákazník ucelenou představu.

Péče o kůži

tetovacím studiu Praha mimo jiné dostanete i cenné rady, jak se o své nové tetování starat. Ano, hlavně ze začátku je nezbytné řídit se několika základními poučkami. Jednou z těch nejdůležitějších je nevystavovat kůži slunečním paprskům, ovšem to samé platí i pro solárium.

Také není vhodné čerstvé tetování namáčet. Proto byste si ho při sprchování měli vždy zakrýt něčím nepromokavým, třeba igelitem.

Napsat komentář