Textilní hala – úsporné zastřešení pro podnikatele

IMG0827LR

Každý chytrý majitel firmy moc dobře ví, že pro své podnikání potřebuje nejen výborný nápad, solidní zaměstnance, ale i dostatečný prostor pro skladování materiálu či vybavení. Položte si otázku, zda má vaše společnost opravdu dostačující skladovací plochy. Je pravdou, že pronájem zděných skladovacích budov je finančně náročný. Nikdy nevíte, kdy skončí nájemní smlouva. Díky textilním halám máte zelenou. Jejich využití je rozsáhlé. Konečně získáte vlastní skladovací prostory doslova za hubičku.

Vše jako mávnutím kouzelného proutku

Určitě si myslíte, že je zapotřebí vykopat základy, položit ztracené bednění a instalovat základové desky. To je omyl. Montovaná hala od Polak vyžaduje pouze zpevnění plochy štěrkovým podložím. Celý proces pokračuje ukotvením kovových trnů do země. Díky kvalitní plachtě máte zaručeno opláštění. Plachta odolá náročným povětrnostním podmínkám a výkyvům počasí. Jen si představte, že jsou tyto produkty využívány i Armádou České republiky. To mluví za vše.

Montované haly od Polak mají mnoho výhod

Říkáte si, že vás montované haly od Polak zajímají? Ptáte se, kde všude se dají využít? Textilní hangáry skvěle poslouží jako skladiště pro materiál, jízdárny, a dokonce se hodí pro ustájení hospodářských zvířat. Nic není nemožné. Dokonale padnou do okolí postranních budov. Samotná textilie je odolná nánosová PES tkanina s normovanou kategorizací skupiny těžko hořlavých stavebních materiálů. To svědčí o dlouhé životnosti. K dispozici je bohatá paleta odstínů a velikostí. Montované haly Polak jsou vysoce kvalitní a cenově dostupné. Vyrábějí se dle nejnovějších technologií a nových metod. Přečtěte si o nabízených produktech společnosti fungující od roku 1999. Očekávejte profesionální přístup, zboží skladem i rychlé dodání.

Napsat komentář