Založení automyčky

Začít v dnešní době podnikat může být svým způsobem risk. Najít oblast, která by nebyla zasažena dalšími případnými omezeními, může být složité, ovšem ne nemožné.  Stačí si jen správně vybrat a udělat první krok. Poměrně velkou jistotu mají služby spojené s provozem motorových vozidel. Kromě čerpacích stanic a autodílen to jsou i automyčky.

Výhody samoobslužných mycích boxů

Stále více zákazníků upřednostňuje samoobslužné mycí boxy před tradičními kartáčovými automyčkami. Důvodem je zejména strach z možného poškození laku. Bezkontaktní myčka aut je zcela bezpečná. Mytí probíhá pomocí vysokotlakých vodních pistolí a speciálních čisticích prostředků, čímž se řadí k nejšetrnějším způsobům údržby vozů.
Vzhledem k tomu, že o čase stráveném v mycím boxu si rozhoduje majitel vozu sám, dochází často k tvoření dlouhých front. A tak, i když se síť samoobslužných automyček stále rozšiřuje, stále existují velké rezervy. Pro vás, jakožto zájemce o podnikání je to ona pomyslná díra na trhu, kterou můžete vyplnit.

Ověřený prodejce automyček

Prodej automyček již řadu let zprostředkovává společnost BKF CarWash. Základem je dobře zvolená lokalita. Jestliže sami pozemek vhodný k výstavbě mycího boxu vlastníte, máte o starost méně. V opačném případě budete muset investovat ještě do koupě pozemku. Vhodný pozemek by měl být v místě, kde je zvýšená koncentrace osob a nedostatek automyček. Výhodou může být také umístění u hlavních silničních tahů. O další technické záležitosti se již postará firma BKF CarWash. Výstavba je navíc rychlá a lze zcela přizpůsobit vašim představám. Péče o klienty však dokončením výstavby nekončí. Samozřejmostí je také následný servis a zajištění vhodných chemikálií. Opomenout nelze ani možnost vzdáleného přístupu, čímž se minimaluzuje nutnost zaměstnávat obsluhu automyčky.

Napsat komentář