Zimní dovolená v Krušných horách

 

Zimní dovolená v Čechách je v kurzu. Užijte si pobyt na čerstvém vzduchu spojený s parádní lyžovačkou v některém skiareálu nebo se jen zajeďte pokochat zasněženou krajinou, užít si wellness a odpoutat se od starostí všedních dní. Skvělou volbou jsou třeba Krušné hory, které nabízí pro každého něco.

Krušné hory – co byste si neměli nechat uniknout

Proč si zvolit právě tuto lokalitu? Budete mít na dosah ty nejlepší penziony v Krušných horách, od kterých je to už jen kousek ke skvělým zážitkům. Vynechat byste neměli známá města, jako je Jáchymov, Boží Dar, Abertamy nebo Loučná pod Klínovcem. Kromě několika skiareálů stojí za návštěvu i spousta dalších míst. Je zde velké množství sjezdovek a nechybí ani upravené tratě pro běžkaře. Krušnohorská magistrála umožňuje projet celé Krušné hory od nejzápadnějšího místa až východnímu. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky. Z nejvyššího vrcholu, kterým je Klínovec, se vám v případě příznivého počasí naskytnou jedinečné výhledy do okolí. V této lokalitě si snadno vyberete ten pravý penzion na Penzion.cz

Jáchymov láká k pobytu milovníky relaxace

K pobytu láká i lázeňské městečko Jáchymov, kde si dokonale odpočinete a zrelaxujete. Hora Klínovec je oblíbeným lyžařským areálem. Známá je i naučná radonová stezka. Penzion Jáchymov nabízí různé druhy ubytování, kde si snadno vyberete z široké nabídky služeb. Toto město je ideální volbou pro lázeňský nebo ozdravný pobyt.

Boží Dar – místo jako stvořené nejen pro milovníky zimních radovánek

V Krušných horách je populárním výletním cílem Boží Dar, který je jako stvořený nejen pro milovníky zimních radovánek. I tady najdete spoustu možností k ubytování. Penzion Boží Dar se nachází i v klidnější části nádherného horského prostředí. Komfortní ubytování je cenově dostupné a nabízí všechny potřebné služby.

Napsat komentář