Bezbolestná liposukce

Chcete zhubnout a zbavit se přebytečných centimetrů v pase, na hýždích nebo bocích? Dnes “pod skalpel” již nemusíte. Hitem se stala bezbolestná liposukce

Více než polovina českých žen není spokojena se svou postavou a to doslova v každém věku. Každá z nás se pak s přebytečnými kilogramy snaží vypořádat po svém a tak držíme diety, trávíme hodiny v posilovně, zkoušíme různé kosmetické procedury a některé z nás podstupují liposukci, nebo-li chirurgické odsátí tuku.

Přesto, že je liposukce finanční nákladná, bolestivá a vyžaduje zvláštní pooperační péči, patří k těm nejvyhledávanějším plastickým operacím vůbec. A to nejen u nás v České repoublice, ale ve světě vůbec. Nyní se ale může zdát, že klasické liposukci odzvonilo. Důvod? Je tady nový převratný způsob v hubnutí.

Neinvazivní liposukce

Neinvazivní, bezbolestná procedura umožňuje rychlé, bezpečné a efektivní modelování těla. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, úbytek přibližně 1,5 – 3 cm v závislosti na postižení problematických partií.

Tato metoda je alternativou pro ženy i muže, ve věku od 18 do 75 let, kteří chtějí efektivně odstranit nadbytečné tukové tkáně bez chirurgického zákroku a tudíž i jizev.

Komu není zákrok doporučen

Tento zákrok se nedoporučuje pouze těhotným ženám, menstruujícím ženám a dále klientům s vysokým cholesterolem nebo vážnějšími zdravotními potížemi. Zákrok by měli vyhledávat pouze ti klienti, jejichž tuková vrstva je silnější než 1,5 cm.

Liposukce ultrazvukem

Při této liposukci dochází k destrukci tukové tkáně pomocí ultrazvukových vln. Membrána tukových buněk je porušen a a jejich obsah vyloučen do mezibuněčného prostoru, odkud je přirozeně odveden lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Přístrojů a metod užívajících ultrazvukových vln je mnoho, známe jsou například Ultrashape, Ultracontour, kavitační ultrazvuková liposukce, apod.

Ošetření trvá přibližně 60 min, účinek může být podpořen ještě lymfatickou masáží. Po zákroku není nutná žádná speciální rekonvalescence, necítíte žádné nepříjemné pocity, na vašem těle nebudete mít žádné modřiny. Po ošetření se můžete ihned zapojit do každodenních běžných aktivit.

Pro dosažení ideálních výsledků je dobré zákrok opakovat, doporučuje se přibližně 7-10 sezení v průběhu prvních 3 týdnů, poté stačí pouze udržovat.

Odborníci navíc doporučují nejíst následující tři dny sacharidy (cukr, pečivo), pít minimálně 2,5 l vody denně a vhodná je i kombinace cvičení, lymfodrenáží a používání krémů proti celulitidě.

Zkušenosti klientek

Názory na neinvazivní liposukci jsou různé. Některé ženy jsou se zákrokem nadmíru spokojeny a pravidelně této služby využívájí. Na druhou stranu jsou i takové, které účinnost této metody popírají.

Napsat komentář