Bowlingové dráhy v moderním designu

bowling-237905_1920

Každý chytrý podnikatel hledá ideální investici. Pokud jste majitelem hotelu anebo vlastníte zábavní centrum, padnou vám do noty bowlingové dráhy. Když se řekne bowling, člověk si vybaví dlouhou bowlingovou dráhu, deset kuželek a těžkou kouli. Tento halový sport je populární po celém světě. Své příznivce si našel také v České republice.

Investice správným směrem

Žádnému zábavnímu a sportovnímu centru, hotelu anebo stylové restauraci nesmí chybět bowlingová dráha. Pokud si říkáte, proč zrovna bowling, odpověď je jasná. Lidé milují zábavní pohybové aktivity. Tohoto sportu se může zúčastnit takřka libovolný počet hráčů. Oblíbené jsou souboje rodin, firem a kamarádů. Při bowlingu se nikdo nenudí.

Kam se obrátit?

Zaujaly vás bowlingové dráhy? Věřte, že je to skvělá investice a chytrý krok do budoucna. Pakliže máte vážný zájem o realizaci tohoto skvělého plánu, kontaktujte společnost BOWLING-CENTRUM s.r.o. Výroba bowlingových drah na klíč je pro zkušené pracovníky denním chlebem. V roce 1995 přišla firma na trh jako první s výrobou vlastních bowlingových zařízení a s realizací kuželkářských a bowlingových center. Za zmínku stojí její spolupráce se zahraničními společnostmi, jako jsou FUNK International, MT-Modern Technologies München, S.E.S. Kegelbahn Stockach, Pauly, S&M Trading.

Výroba a servis bowlingových drah

Produkty trutnovské firmy jsou jako stvořené pro sportovní, závodní i zábavní objekty. Bowlingové dráhy ocení také majitelé hotelů, restaurací a klubů. Určitě potěší možnost zajištění díky leasingové společnosti. Výroba a prodej probíhají ve vlastních dílnách. Právě zde je také umístěna truhlárna, svářovna kovo, zkušebna, elektrodílny či pracoviště plastů. BOWLING-CENTRUM s.r.o. provádí také servis bowlingových drah. Pokud byste chtěli vědět o bowlingovém zařízení více, přijeďte se podívat do vzorkovny v Trutnově.

Napsat komentář