Nečekejte na založení firmy, začněte podnikat hned

waiting-410328_1920

Proces založení firmy je poměrně složitý, naštěstí už dnes existuje způsob jak si ho významně urychlit a zjednodušit. Řešením jsou tzv. ready made společnosti, jež jsou už založené a jen čekají, než pod jejich jménem začne někdo podnikat. A takovou ready made si můžete koupit nejen v Česku.

Kdo si chce založit s.r.o. firmu, musí nejdříve nastudovat řadu právních předpisů. Už tohle je poměrně obtížný úkol, protože na internetu sice najdete spoustu návodů a zdrojů informací, jenže většina z nich je už zastaralá či pochází od laiků, kteří rozumí jen svému konkrétnímu případu, s nímž se setkali – s vaší situací tedy nemusí vůbec poradit. Jenže tohle je teprve začátek svízelné cesty.

Založení s.r.o. je zdlouhavé

První kroky začínajícího podnikatele zpravidla vedou k notáři, jenž sepíše společenskou smlouvu. Ve velkých městech jsou objednací lhůty k notáři poměrně dlouhé, jeho práce není zrovna dvakrát levná. Ale je to nezbytný krok.

Pak je potřeba založit podnikatelský účet a vložit na něj základní kapitál. Na živnostenském úřadě se musí založit živnost – je-li odborná, je celá záležitost zdlouhavější. Také je nezbytné nechat se zapsat do obchodního rejstříku, informovat zdravotní pojišťovnu a finanční úřad.

Nechcete tohle všechno absolvovat?

S ready made s.r.o. všechny formality přeskočíte

Řešením pro ty, co nechtějí čekat a ztrácet čas čekáním ve frontě na úřadech, jsou ready made společnosti bez historie. Koupíte si společnost, jež je už založená, a s podnikáním můžete začít třeba zítra. Ready made s.r.o. od poctivého zprostředkovatele mají splacený základní kapitál a nebyly ještě nikdy aktivní, kupujete tedy firmu s čistým štítem. Pokud se poohlédnete v nabídce zprostředkovatele Incorporated, budete mít možnost pořídit si také zahraniční ready made společnosti, ať už plátce, nebo neplátce DPH. Navíc vám pomohou najít sídlo a vyřešit formality při přepisu firmy.

Napsat komentář