Bundy, mikiny i trendy soupravy – chystejte si podzimní a zimní šatník

Meteorologové už varují před nočními mrazíky. Léto se poroučí a začíná podzim. Jste na něj připraveny? Chce to ze skříně vyhodit letní kousky a udělat pořádnou inventuru. Šatník pak doplnit o hřejivé bundy, mikiny i trendy soupravy.

Mrkněte se na trendy bundy

Základem pro zimní měsíce je samozřejmě především hřejivá bunda. Jenomže před sebou máme ještě dva až tři měsíce, kdy nejspíš oceníme bundy přechodné.Ideální jsou delší nezateplené bundy, pod které si oblečeme svetr nebo mikinu, případně středně zateplené bundy. Hodí se však mít po ruce i krátké koženkové bundy, kterým letos sluší vyčuhující flanelové kostkované košile, či dlouhé svetrové šaty.

Milujete prošívané bundy?

Letos se opět nosí. Najdete je dokonce i mezi přechodnými bundami. Jsou méně zateplené, mají odnímatelnou kapuci a kratší délku. Zimní prošívané bundy bývají pak většinou delší, často s kožíškem i s kapucí s kožešinovým límcem. Velkým hitem jsou prošívané bundy s kontrastní barvou podšívky.

Chcete se oblékat skutečně trendově? Nahraďte svetr mikinou

Mikiny upustily od sportovního vzhledu a vypadají děsně fashion. Sluší jim proužky, kontrastní barvy i káro. Nebojí se pracovat ani se vzdory. I když obvykle se proužky, puntíky, ale i květiny a animáci, jako je Mickey Mouse či Minnie, objevují spíše decentně na podšívce třeba v kapuci. V teplejších podzimních dnech nahradí přechodné bundy, v zimě se nosí jako svetr pod kabát.

V teplákovce mezi lidi? A proč ne!

Fashion teplákové soupravy se nemusíte bát obléct do obchodu, na večerní procházku, ani na víkendový výlet. Sluší jim kapuce s výrazně barevnou podšívkou či vzory. Bunda může být přes hlavu nebo se zipem. I když si oblečete teplákovku, budete za hvězdu. Samozřejmě to chce mít šťastnou ruku při výběru modelu. Ty, které se nosí, nabízí e-shop Modovo.cz. Podívejte se na aktuální nabídku bund, mikin i souprav.

Napsat komentář