Druhá půlka léta

Z pohledu člověka na osmý měsíc roku je možné usoudit leccos o naladění dotyčného.

Škarohlídi tvrdí, že léto a prázdniny jsou v podstatě už za námi a mají-li už i po dovolené, nečeká je už tento rok vůbec nic dobrého, aspoň přežít ta vedra.

Pozitivisté naopak radostně hlásí, že máme před sebou ještě celou půlku, a to ať už je dovolená teprve čeká, nebo si ještě léta hodlají pořádně užít po práci.

Skupina negativistů neschopných prožívat radostné emoce se pak prohlašuje za realisty a bez zaujetí přísně kontroluje kalendář a meteorologické statistiky. Zcela „realisticky“ vyhledávají zejména tragické zprávy o stavu světa, které relativizují a dávají jim o něco méně apokalyptický rozměr, zatímco optimistické informace zatracují ihned jako nesmyslné touhy rozjitřených sluníčkářů.

Chcete-li si srpen zdravě užít, udělejte to po svém, jak vám osobní nastavení dovolí a pokud potřebujete přežít nějaké to parné cestování, které se teď zdaleka nenabízí jen při cestě do tropů – nejvýživnější je transport po městě – nebo v horku prostě na otoky trpíte, vybavte se lékem Wobenzym, abyste předešli alespoň tomu, čemu předejít lze a na co už existuje ověřené řešení.

Kromě toho zrychlí hojení případných zranění nebo rekonvalescenci letních viróz. Dokonce i lékaři chirurgických oborů, kteří nejčastěji lavírují na hranici skupiny realistů, přiznávají této enzymové medikaci její nesporně pozitivní účinky, přestože zásadní je samozřejmě pevná ruka držící skalpel. Více na www.wobenzym.cz.

Napsat komentář