Potištěné lepicí pásky jsou funkční a současně podpoří vaši firemní image

Lepicí pásky se používají pro lepení kartonových zásilek, ale i jako vytyčovací nebo ohraničovací. Mohou být papírové, z PVC i textilní. Všechny je nabízí firma Pásky s.r.o., a to včetně potisku. Právě na ten se totiž specializuje.

Proč lepicí pásky potisknout? Důvody mohou být různé. Pokud je opatříte svým logem, podpoříte image firmy nebo branding značky. Ale páska umí víc. Upozorní zákazníky na probíhající výprodeje, na nový produkt v nabídce, na otevření nové pobočky apod. Může rovněž sdělovat různé bezpečnostní informace. Firma je schopna tisknou jednostranně, ale nabízí i tzv. sendvičový potisk pro BOPP.

Lepicí pásky s vrchním potiskem

Tyto pásky jsou používané především na lepení lehkých a středně těžkých kartonových zásilek. Pásky jsou opatřeny dobře přilnavým akrylátovým lepidlem, které je dostatečně pevné. Nehodí se však pro příliš vysoké, a naopak příliš nízké teploty prostředí. 100% lepivosti akrylátových lepidel není rovněž dosaženo ihned, ale až po několika hodinách nebo dokonce dnech. Pro okamžitý účinek lepení je nutné použít lepicí pásky s lepidlem hotmel či s přírodním kaučukem.

Lepicí pásky s vrchním potiskem lze tisknout v libovolném množství a zajistit dostatečně rychlou dodávku. Tiskne se již od množství 36 rolí. Běžné šířky pásky jsou 25 mm, 37,5 mm, 50 mm, 75 mm a 150 mm, na požádaní další. K zakázce dostanete i tiskové štočky k opakovanému tisku.

Papírové potištěné lepicí pásky

Z ekologického hlediska jsou lepšími papírové potištěné lepicí pásky. Kvůli recyklaci se nemusí z kartonu odstraňovat a recyklují se společně. Firma prodává samolepicí i navlhčovací. Samostatně lepicí pásky lze dodat až s tříbarevným potiskem.

Kolik stojí potištěné lepicí pásky?

Pro výpočet ceny zakázky použijte online kalkulátor ceny potištěných lepicích pásek. Snadno si navolíte materiál pásky, druh lepidla, barvu pásky, počet barev, rozměr pásky a počet kusů. Výslednou cenu máte spočtenou ihned.

Napsat komentář