Bydlet v srdci Prahy!

prague-2047107_1920

Pokud si v rámci návštěvy hlavního města chcete splnit takové přání, není nic snazšího! Stačí si rezervovat hotel na Accor hotels! Pokud to uděláte v dostatečném předstihu před svým příjezdem do Prahy, můžete si vybírat a jistě nebudete zklamáni!

Novotel Praha Wenceslas Square****
Novotel Praha Wenceslas Square****

Na příklad čtyřhvězdičkový hotel Novotel Praha Wenceslas Square, ten vašemu přání odpovídá! Stojí v historické části Prahy, jen 5 minut chůze od Václavského náměstí, Národního muzea a Státní opery. 

V Praze služebně i turisticky

Pro oba typy hostů má hotel připravené komfortně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, kde najdete pro své použití fén, k dispozici je internet, Tv, trezor, počítají zde s ubytováním dětí.

Pro účely konferencí a různých setkání mají v hotelu salonky a konferenční místnosti s kapacitou až 140 osob, vybavené nejmodernější technikou. Ze salonku v nejvyšším patře hotelu je nádherný pohled na Prahu.

Všichni hosté mohou relaxovat v sauně, využít příjemného koupání v krytém bazénu, nebo zajít do posilovny.

Restaurace s mezinárodní i místní kuchyní je tou příslovečnou třešničkou na dortu perfektních služeb.

Hotel ibis Praha Malá Strana***
Hotel ibis Praha Malá Strana***

Který hotel v srdci Prahy bychom ještě mohli vybrat? 

Nedaleko Karlova mostu, Malé Strany, Staroměstského náměstí a Pražského hradu najdete tříhvězdičkový Hotel Ibis Malá Strana. Ke stanici metra Anděl je 150 m a odtud se dostanete kamkoli do jiných částí Prahy.

Také v hotelu Ibis najdete pohodlné klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, internetem, Tv a rádiem.

Mají zde tři, veškerou potřebnou technikou vybavené konferenční místnosti s kapacitou 90 osob. Do konferenčního balíčku se počítá například oběd o třech chodech, zajištěný hotelovou restaurací ibis Kitchen, vyhlášené výbornými šťavnatými burgry. Nabízejí zde speciální místní variantu s názvem Bohemian.

Old-style bistro nabízí příjemné prostředí pro setkávání.

S Accor hotels vždy dobře vybere!

Napsat komentář