Chcete mít doma malého kytaristu? Nemusíte nikam jezdit

Přejete si, abyste doma měli nadšeného hráče na kytaru? Pojďte se podívat na naše tipy, se kterými to zvládnete i bez umělecké školy, kterou většina z nás neměla ráda. Vítejte v 21. století! Hurá na to! S radostí a porozuměním!

Konečně radost z učení

Pozorujete na vašem dítěti, že je čas, aby se někam dále posunulo? Kytara pro samouky je skvělá volba, jak mu dopřát další skvělý pocit z toho, že něco samo zvládlo, a posunout ho o krok dál. Tuto znalost ve svém životě využije ještě mnohokrát. A není nutno za výukou hry na nástroj kamkoliv dojíždět – učit se můžete odkudkoliv! Konečně budou výsledky příjemné a dostaví se radost z učení.

No jo, ale jakou kytaru vybrat?

Učit se sice můžete z pohodlí vašeho domova, ale než začnete, potřebujete znát alespoň základní věci o kytaře. Dětská kytaravám se vším poradí. Dozvíte se jakou kytaru pro dítě vybrat, jaké typy vůbec existují a jaký hudební styl se hraje na klasickou, akustickou, elektroakustickou nebo elektrickou kytaru. Dozvíte se také základní informace o tom, jak hraje výška a věk dítěte roli ve vybírání správné kytary. ¼ kytaru například využijete pro dítě ve věku zhruba 4 – 6 let, zatímco ¾ pro děti mezi 8 a 11 rokem.

Už se těšíte, až si doma zahrajete oblíbené písničky?

Výhoda kytary je, že během pár lekcí již jste schopni zahrát celé písně. Můžete si dát klidně táborákovou klasiku nebo ze začátku zkusit třeba Já mám koně – akordy a text, prostě co vám nejlépe sedne – a zanotovat si společně doma vaši první píseň. Máte nějakou oblíbenou písničku, kterou jste milovali v dětství? Třeba si ji oblíbí i vaše dítě! Zkuste online zpěvník Písničky akordy a text a užijte si společné chvíle.

Naučit se na kytaru můžete i z pohodlí vašeho domova. Přejete si, aby si i vaše dítě oblíbilo hudbu? Nikdy nebyla lepší doba pro výuku odkudkoliv si budete přát.

 

Napsat komentář