Elektrické koloběžky se staly hitem posledních let

V současné době zažívají elektrokoloběžky obrovský boom, ostatně není se čemu divit, protože se jedná o spolehlivý dopravní prostředek. Snadno se přepravíte do zaměstnání, vyrazíte na nákupy do města, ale i na návštěvu k přátelům. Elektrické koloběžky jsou navíc ekologické, dokonale skladné a bezpečné.

V tomto segmentu působí hned několik různých výrobců, přičemž jednou z nejlepších koloběžek je jednoznačně považovaný model DUALTRON ACHILLEUS 60V35AH LG. Vyznačuje se nadčasovým designem, špičkovým zpracováním a snadnou ovladatelností.

Koloběžka splní i náročné požadavky uživatele

Charakteristickým rysem koloběžky DUALTRON ACHILLEUS je dostatečně velká nášlapná plocha. O bezpečnou a rychlou jízdu se postarají 11palcové pneumatiky, s nimiž zvládnete jízdu nejen po silnici a chodníku, ale i v terénu. S uvedenou elektrokoloběžkou tedy můžete vyrazit klidně i do přírody.

Zajímavým prvkem je LED podsvícení, a to po obou stranách nášlapné plochy, na bocích sloupku řízení i na předních a zadních ramenech kol. Samotný rám včetně řídítek je vyroben z vysoce kvalitní kované hliníkové slitiny a extrémně lehkých uhlíkových vláken.

Velice důležitou součástkou jednoznačně je baterie. DUALTRON ACHILLEUS disponuje lithium-iontovou baterií 60 V 35 Ah. Jestliže vám dané parametry nic neříkají, tak s touto baterií dokážete na jedno nabití najet klidně až 120 kilometrů.

Jak se elektrokoloběžka nabíjí?

Vybrat si můžete hned z několika způsobů nabíjení. V případě, že zvolíte standardní nabíječku, tak zcela vybitou baterii budete mít opět k dispozici do 20 hodin. Další možností je koupit si dvě nabíječky, a tím zkrátit dobu nabíjení na polovinu. Existuje však i rychlá nabíječka, s níž bude koloběžka připravena do pěti hodin.

Poslední cestou, jak dosáhnout plného nabití do čtyř hodin, je kombinovat rychlonabíječku se standardní nabíječkou.

Podívejte se na stránky společnosti UNICOOLTECH, která je oficiálním distributorem i servisem značky DULATRON pro český a slovenský trh.

Napsat komentář