Vsaďte na elektronické cigarety aneb skoncujte s kouřením jednou pro vždy

Patříte-li mezi kuřáky, jistě potvrdíte, že skoncovat s tímto zlozvykem není rozhodně jednoduché. Pokud jste již vyzkoušeli téměř vše, dejte ještě šanci elektronickým cigaretám. Představují totiž efektivní řešení, jak ukojit potřebu kouření, ovšem bez vdechování škodlivých látek vznikajících při spalování tabáku.

Jak to funguje?

Tzv. vaping by se dal přirovnat k inhalování. Oproti běžné cigaretě při něm nedochází k hoření tabáku, a tím pádem vzniku řady zplodin, které společně s nikotinem vdechujeme. Vaping pracuje na principu odpařování látek, jež jsou ve většině případů rozpuštěny v kapalině. Látka se zahřeje a změní se v páru, již posléze vdechujeme. Jedná se tak o největší výhodu elektronických cigaret. Nevdechujeme totiž škodlivý kouř, nýbrž páru bez jedovatých zplodin. V každém případě je nutné pořizovat e-cigarety pouze u ověřených výrobců, kteří mají certifikát o zdravotní nezávadnosti.

Výhody, proč ano

Na stránkách HQD.cz naleznete nejen široký sortiment jednorázových elektronických cigaret, ale též se dozvíte důvody, proč se pro ně rozhodnout. Kromě výše zmiňovaného je dalším pádným argumentem absence cigaretového kouře, neboť pára je naprosto bez zápachu. Naopak si můžete zvolit takovou příchuť náplně, která vám bude chutnat a vonět. Díky tomuto benefitu je možné vapovat i v restauracích, kde je běžné kouření cigaret zakázáno.

Vapování bez starostí

HQD cuvie je jednorázová e-cigareta kompaktních rozměrů, jež má špičkový výkon, a přesto se vejde do kapsy. Jelikož není vybavena žádnými tlačítky, stačí z ní v případě potřeby pouze jednoduše potáhnout. Tato elektronická cigareta je přednabita na 300 potahů, tudíž se nemusíte obtěžovat ani starostmi s nabíjením či doplňováním liquidu. Na vyčerpání tohoto limitu vás upozorní blikající dioda na spodku e-cigarety.

Napsat komentář