Erotická masáž Praha 2 – objednat si lze masérku i maséra

Erotické masáže jsou oblíbenou formou, jak se zbavit napětí i stresu. Rozhodně tady už dávno nejsou jenom pro singles pány, či pro ty, kterým to ve vztahu nefunguje, jak by mělo, a tak si chtějí dopřát toto nevinné uvolnění. Dnes do salonu zavítají i páry, či dokonce ženy.

Masážní salon Relax Point 66 je diskrétní salon, který se chlubí zrekonstruovanými a velice moderními interiéry. Diskrétní luxus je součástí celkového smyslového zážitku, který se zde klientům dostane. Salon má podlahové vytápění i klimatizaci, prostorné sprchy v každém pokoji, které si užijete spolu s masérkou. Už jen samotný salon vás nabije sexuální energií. Kdo tedy hledá službu erotická masáž Praha 2, právě našel to pravé místo. Zkušené masérky salonu patří mezi špičku, pokud jde o erotické i tantrické masáže.

Pestré masáže vás zlákají na opakovanou návštěvu

Hledáte masáž penisu Praha? To je tradiční požadavek návštěvníků masážního erotického salonu. Vyzkoušejte ale i jiné masáže podle benefitů, které nabízí. Erotické masáže Relax Point 66, nabízí vedle klasické erotické masáže či lingam masáže rovněž masáž na tělo, pussycat masáž i nuru masáž. Žádanou je pestrá masáž kombinující různé masážní styly, ale též secret masáž. Ta plní i ta nejtajnější přání a masérky se rády převtělí do smyslných zdravotních sestřiček, policistek i do dalších postav, které vás, pokud jde o erotické uspokojení, zaručeně přivádí k vrcholu.

Pražské erotické masáže s benefity

Erotická masáž nekončí jedním vyvrcholením. Objednáváte si čas na masáž a počet vyvrcholení je jen na vás. U jednoho to končí jen málokdy.

Na masáž však může přijít i žena a salon je připraven i na gay zákazníky. Stále oblíbenější jsou erotické masáže s více masérkami i párové masáže. Benevolentnější páry si rády dávají párovou masáž jako dárek. Třeba klidně k Vánocům. Objednat si lze speciální služby, soukromé i pro skupinky, ať již jde o lesbickou show, VIP company, high heels a další. Salon vám však poskytne i erotickou masáž na hotelu.

Napsat komentář