Pojištění odpovědnosti zaměstnance je dnes klíčovým tématem

Způsobená škoda na pracovišti, která vznikla nedopatřením a rozhodně nebyla úmyslná, se může někdy hodně prodražit. Odpovídající pojistná ochrana je proto zcela namístě, neboť není důvod se domnívat, že právě tohle se nám nikdy nemůže stát.

Naopak, náhody si skutečně nevybírají a situace, které nám přinesou řadu starostí, mohou přijít dnes a denně. Dobře zvolená pojistka pak pomůže při řešení komplikovaných problémů, které jinak mohou naši peněženku vyjít například i na statisíce korun.

Online sjednání a rychlé vyřízení žádosti

Nemusíte chodit osobně na pobočku a hovořit s makléřem mezi čtyřma očima o detailech smlouvy, naopak, v dnešní době je online dohoda rychlejší a férovější. Ušetří spoustu času a papírování, kdo by ji tedy nepreferoval, že? Pojištění odpovědnosti zaměstnance je na českém trhu spíš novinkou, pro mnoho dalších evropských zemí jde ale o běžný standard.

Výhodou je zde nejen celosvětová platnost, která při pracovních cestách do zahraničí nevyžaduje další dodatečné připojištění, ale také pestrý rozsah pojistné ochrany, jež je v jedné variantě určena přímo pro ty, kdo musí kvůli svému povolání často sedět za volantem.

Kolektivní smlouva je také možná

Sjednání jako jednotlivec nebo v rámci pracovního kolektivu? Obě varianty jsou samozřejmě k mání a je jen na vás, jestli se dohodnete s kolegy nebo si pojistku dohodnete pouze sami za sebe. Nabízí se celkem tři varianty pojištění, Standard, která je základem a nevztahuje se například na řízení dopravních prostředků, Řidič a v neposlední řadě i Řidič PLUS, určená těm zaměstnancům, kteří používají služební auto i pro soukromé účely.

ERGO pojišťovna nabízí i řadu dalších zajímavých produktů, v případě kombinace se pak nabízí i zajímavé slevy. A mimochodem, o podobném produktu, jakým je – podle dlouhodobě vžitého názvu – klasická pojistka na blbost, jste už někdy slyšeli, že?

Napsat komentář