Flexibilní kovovýroba a zpracování plechů

gefrorene_wand / Pixabay

Ohýbání, ohraňování plechů, řezání laserem, výroba klempířských prvků nebo svařování jsou úkony, které si spousta firem běžně outsourcuje. Na koho se ale spolehnout, abyste si mohli být jistí, že to, co potřebujete, dostanete vždy rychle a v nejlepší kvalitě?

Všechny výše uvedené služby nabízí firma Flexonet. Jde o mladou firmu, která se však opírá o dlouholeté zkušenosti pracovníků. Oproti konkurenci se snaží zaujmout především flexibilitou. Umí posouvat mantinely nabízených služeb a dokáží vyhovět i nestandardním požadavkům. Rozhodně nebudou plýtvat vaším časem, vše domluvíte velmi rychle.

Super precizní a rychlý CNC laser

Kovovýroba je postavená na preciznosti, ve firmě Flexonet si toho jsou velmi dobře vědomi, a tak neváhají investovat do nejmodernějšího a nejpřesnějšího zařízení. Používají například CNC laser, který šetří čas výroby až o 400 %, oproti běžným laserům na trhu je čtyřikrát rychlejší. Navíc zvládá velmi kvalitní hranu, na hliníku a nerezové oceli je až o 80 % méně otřepů. Na jaké všechny materiály a tloušťky plechu je tento CNC laser vhodný, vám poradí přímo specialisté z firmy Fletonex.

Opracování plechů o délce až 6 000 mm

Také na ohraňování a ohýbání plechu používají moderní ohraňovací a ohýbací stroje. Na těch je možné zpracovat plechy až o délce 6 000 mm, ohýbací síla stroje je až 220 tun. Velkou zásobu plechů má Fletonex skladem, specialisté s vámi rádi proberou, jaká varianta by byla nejlepší pro vaše potřeby.

Ve firmě mají také CNC vysekávací centrum, hydraulické nůžky, laser pro pálení do plechu a mnoho dalších strojů.

Fletonex se snaží být spolehlivým partnerem a každému zákazníkovi vyjít vstříc. Nezáleží na tom, zda jste zákazníkem pravidelným, nebo zadáváte jednorázovou menší zakázku. Každý se tu dočká osobního přístupu.

 

Napsat komentář