Jak na erotickou masáž? 5 osvědčených kroků k obohacení vašeho sexuálního života!

Podle odborníků jsou vnímavost a přirozený instinkt základními nástroji, jak na erotickou masáž. Ta bývá často příjemnou předehrou před samotným milováním. Tyto jednoduché tipy vás zbaví prvotního ostychu a provedou vás jednotlivými kroky samotné masáže. Nepodceňujte ani sílu intimní atmosféry, kterou dokáže navodit relaxační hudba, svíčky nebo vhodné masážní oleje. Tyto maličkosti spolu s klidem a pohodlím jsou zdrojem prvotního vzrušení, které se jen postupem času prohlubuje.

Tip: hledáte společnice Praha? Jste na správném místě

Jak na erotickou masáž, když nemáte žádné zkušenosti?

Není třeba se čehokoliv obávat. Ba naopak. Snažte se být uvolnění a spolu s partnerem si tyto vzrušující chvíle užívat. Pro masáže, stejně jako pro všechno nové, co v životě zkoušíme, platí stejné pravidlo – čím častěji se této aktivitě budeme věnovat, tím více se v ní budeme cítit přirozeně.

Krok 1 – navození příjemné atmosféry

Ať už jste si společné chvíle plánovali dopředu nebo se jednalo o spontánní nápad, nepodceňujte důležitost příjemného a uvolňujícího prostředí. V průběhu masáže by vám například zvonící telefon nebo otevřené okno se studeným vzduchem mohly intimní náladu narušit. Podívejte se na našich osm tipů, které vám s navozením sexuálního napětí pomohou

  • Dostatek času, soukromí a klid – tedy vypnuté telefony
  • Příjemné teplo, nikoliv horko
  • Jemné osvětlení – ideálně měkké světlo svíček
  • Relaxační hudba
  • Pohodlná postel nebo podložka, na které bude partner ležet
  • Aromalampa, vonné tyčinky nebo masážní olej s jemnou vůní
  • Sexy oblečení, prádlo nebo bez prádla? Důležité je, aby vám bylo příjemně
  • Vše potřebné k masáži mějte připravené po ruce

Krok 2 – kvalitní masážní olej je základ

Ať už preferujete masážní oleje bez vůně nebo s vůní, vždy dbejte hlavně na kvalitu. Odborníci se spíše přiklánějí k využití oleje bez parfemace, která je k tělu šetrnější. Za zvážení stojí pořídit si olej, který je v balení s pumpičkou – usnadní vám jeho nanášení i pracné otevírání a zavírání lahviček mastnýma rukama. Pokud víte, že masáž povede i k pokročilejším sexuálním aktivitám, pořiďte si lubrikační a masážní gel v jednom. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ oleje, před jeho nanesením jej vždy několikrát promněte v rukou, aby získal příjemnější teplotu pro masírovaného.

Krok 3 – nepodceňujte sílu aromaterapie

Na sílu vůně určitě nezapomínejte! Ať už použijete vonné svíčky, aromalampu nebo vonné tyčinky, ujistěte se, že se jedná o vůni, která vyhovuje vám oběma. Pro nabuzení sexuálního napětí je aromaterapie přímo ideální. Doporučit můžeme třeba uvolňující levanduli, jasmín, růži nebo santalové dřevo.

Krok 4 – masírujte celé tělo, nejen záda a nohy

Ačkoliv nelze srovnávat kvalitu a účinky profesionální masáže s masáží laickou, existuje řada tipů, jak domácí masáž provést efektivně. Erotické masáži může předcházet například zdravotně prospěšná masáž lymfatická, kterou ocení především ženy. S masáží začněte vždy u zad, která tvoří největší plochu těla. Ať už použijete základní masážní techniky (roztírání, hlazení), nebo sáhnete i po těch pokročilejších (hnětení či bubnování), vždy se snažte citlivě reagovat na partnerovi podněty, který vám svým tělem dá najevo, co se mu líbí a co ne. Pokud si stále nejste jistí, jak masáž pojmout, těchto 6 základních pravidel by vám mohlo pomoci.

· Každou masírovanou část těla nejprve prohřejte (ať už olejem nebo teplým ručníkem) a uvolněte

· Masírujte jemně, nechoďte přes bolest

· Netlačte na páteř a ostatní kosti

· Masírujte ze shora dolů

· Používejte nejen dlaně, ale i lokty, předloktí, odvážlivci mohou i plosky chodidel

· Kromě zad, stehen, lýtek a rukou nezapomeňte i na zadek, břicho, obličej (zejména spánky, uši a nadočnicové oblouky), prsa, chodidla i prsty

Krok 5 – Intimní partie si nechte jako třešničku na dortu

Tu nejcitlivější oblast – mužských i ženských genitálií – nechte až na úplný závěr. Postupujte pomalu a masírujte nejprve oblasti těla, která se nachází těsně kolem. K samotné masáži intimních partií můžete kromě dlaní a prstů využít i další pomůcky – šátky, plyšové polštářky, pírka nebo vibrátory v různých provedeních. Samotná podoba masáže je v této fázi velmi individuální. Partner vám jistě svými přirozenými reakcemi dá najevo, zda máte v daném místě zůstat, zda zrychlit, zpomalit, přitvrdit, nebo naopak zjemnit.

Cílem erotické masáže není ani tak orgasmus samotný, jako navození příjemného pocitu, uvolnění a vzájemné sblížení. Není nic jednoduššího, než si tyto nové poznatky vyzkoušet v praxi. Pokud již patříte k lidem, kteří si tento druh masáží pravidelně dopřávají, budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti a názory! Mají podle vás erotické masáže vliv na partnerský život? Máte zkušenosti s pokročilejšími technikami či přímo s tantrou?

Napsat komentář