Jste single a chybí vám fyzický kontakt? Vyzkoušejte erotické masáže!

O klasických masážích jste už slyšeli mnohé. Ty erotické si však stále udržují punc tajemství, ačkoliv jejich počátek datujeme někdy kole 4. – 6. století. V čem masáže spočívají a co byste měli určitě vědět?

Erotické masáže nejsou určeny pouze mužům

Pod pojmem „erotické masáže“, si představte stimulaci celého těla včetně intimních partií končící zpravidla vyvrcholením. Vy jste nazí, masérka také. Zážitek je umocněn speciálními vonnými masážními oleji, relaxační hudbou. Ač by se mohlo zdát, že jsou tyto služby určeny výhradně mužské části populace, není tomu tak. Najdou se i zvídavé ženy. Intimní masáže Praha 2 rádi opakovaně absolvují páry jako určité zpestření jinak rutinního sexuálního života.

Masérky jsou profesionálky

Předně byste si měli uvědomit, že masérky provádějící erotické a tantra masáže nemůžete zaměňovat s prostitutkami. Pravidla jsou jasně daná. Žádné orální uspokojování, stejně jako vaginální či anální styk. Samozřejmě se lze předem domluvit na průběhu masáže s určitými odchylkami, nicméně zde jsou důležitá právě ona slůvka – předem a domluvit se.

Privát, nebo masážní salony?

Pokud se chystáte na erotickou masáž prvně, určitě vyhledejte ověřený masážní salon. Na internetu najdete nabídky mnohých „masérek“ nabízející služby v privátních zařízeních, nicméně o kvalitě masáží se dá pochybovat. Erotické masáže Praha 2 představují nezapomenutelný zážitek v luxusním prostředí za přítomnosti profesionálně vyškolené masérky. Diskrétnost, čistota a vaše naprosté uvolnění jsou samozřejmostí.

Tantra masáže vám otevřou nové obzory

Tantrické masáže Praha 2 znamenají objevování vaší sexuality a smyslnosti. Kromě jiného zahrnují masáž intimních partií. Výsledkem je pak nejen fyzické, nýbrž i duševní uvolnění. Říká se, že mají léčivé účinky. Pomáhají při poruchách erekce, při problémem s prostatou či třeba opakované předčasné ejakulaci. Ženy je vyhledávají kvůli obtížím s bolestivým pohlavním stykem nebo po neúspěšných pokusech o otěhotnění.

Napsat komentář