Potřebujete k podnikání nákladní auto? Půjčte si jej

V podnikání, ke kterému každodenně potřebujete dodávku, nákladní auto nebo třeba návěs, se může přihodit řada situací, kdy zůstanete bez něj. Porucha vaše auto vyřadí i na několik dnů. Vy však máte domluvené zakázky a nechcete o ně přijít. Řešením je si automobil půjčit.

Krátkodobý pronájem nákladní techniky se hodí i větším firmám

Nutnost rozšířit krátkodobě vozový park může vzniknout i v menší či větší firmě. Nemusí jít jen o náhradu dočasně provozu neschopného vozidla. Mnohdy se nakumulují zakázky, vám se podaří sehnat lidi, ale chybí auta. Řešením je opět půjčovna nákladních vozidel.

Půjčení vozidla s fullservisem

Pražská firma Financial System se specializuje na krátkodobý pronájem nákladní techniky. Vozidlo si lze zapůjčit na 7, 14 a 30 dnů. Obrovskou výhodou služby je kompletní fullservis. Společnost vám dá 100% provozuschopné a pojištěné vozidlo a vy se o nic více starat nemusíte. Strach nemusíte mít ani pokud jde o povolený limit najetých kilometrů. Nic takového si firma navíc neúčtuje. Cena je stanovena výhradně délkou pronájmu vozidla.

Kolik tyto pronájmy stojí? Například tahač vám půjčovna tahačů zapůjčí za 17 000 Kč na týden, za 24 000 Kč na 14 dnů nebo za 35 000 Kč na 30 dnů. Jelikož Financial System funguje i jako půjčovna návěsů, máte možnost si zapůjčit rovnou i návěsy – s plachtou, sklápěčkou i s mrazákem.

Jaká auta ve Financial System nabízí? Zapůjčit si lze nákladní vozy do 7,5 i nad 7,5 tuny, sklápěče, tahače návěsů, přívěsy, návěsy, dodávky, ale i stavební stroje či různé speciály, třeba nákladní auta s hydraulickou rukou.

Pronájem užitkových vozů je velice snadný. Uzavření smlouvy s vyřízením veškerých náležitostí netrvá déle než 30 minut. Auto si má možnost vypůjčit fyzická osoba nepodnikatel i podnikatel, stejně jako právnická osoba. Nezapomeňte si s sebou vzít rovněž řidičský průkaz platný pro určené skupiny, do kterých spadá i vámi zapůjčovaný vůz. Vybraný nákladní automobil si máte možnost rovněž pomocí e-mailu a telefonicky na potřebný termín zarezervovat.

Napsat komentář