Jak si zpříjemnit cestování v autě

Jaro je ideálním obdobím pro cestování. Teploty jsou příjemné, příroda se pomalu probouzí a tak velmi často hledáme odpočinek právě v lesích. Jaro je však také obdobím s extrémně proměnlivým počasím. Na výlet vyrazíte za krásného slunečného počasí a při návratu budete mít spíš pocit, že jste se vrátili do zimy. Nic neobvyklého, ovšem nese to s sebou také řadu nepříjemností. Zatímco děti si vzadu stěžují, že jim svítí sluníčko do očí, žena vám při zpáteční cestě nanese do auta bláto. To vše jde snadno vyřešit.

Nevystavujte děti zbytečně sluníčku

Proti nepříjemnému sluníčku existuje velmi snadné, rychlé a levné řešení. Stačí si v jakémkoliv obchodě koupit sluneční clony do auta, které na zadní okna snadno připevníte díky jednoduchému systému přísavek. Děti jistě potěšíte motivem s oblíbenými pohádkovými hrdiny. Navíc jsou lehké a skladné, takže je můžete stále vozit v kufru auta, kde vám zaberou minimum místa. Kromě toho, že vaše nejmenší ochrání před sluncem, dokáží regulovat také teplotu v autě. A co s tím blátem na botách? S tím vám neporadíme, ale zato víme, jak si usnadnit čištění interiéru vozu.

Gumové autokoberce vám ušetří spoustu času

Jaro je typickým obdobím, kdy oceníte výhody gumových autokoberců. Kromě toho, že se velmi snadno čistí, tak jsou také kvalitní ochranou podlah. Dejte na chvíli přednost praktické stránce před estetickou. Stylové textilní autokoberce s vyšitými monogramy si schovejte na léto a na jaro si pořiďte gumové autokoberce. Díky jejich zvýšeným okrajům nebudete muset řešit špinavou, blátivou vodu zateklou po celé podlaze. Kobereček jednoduše vezmete, vytřepete a očistíte hadříkem a běžným čisticím prostředkem. Gumové autokoberce můžete koupit buď ve variantě univerzální, která však nemusí přesně sedět do vašeho vozidla, nebo na míru, kdy zcela odpovídá modelu daného vozu. Sice mají gumové menší nabídku barev než koberce látkové, ale i tak si můžete vybírat a nemusíte se spokojit jen s tou nejzákladnější variantou. Nabídku najdete na stránkách www.vopi.cz/autokoberce/.

Napsat komentář