Hokejové vybavení nemusí vyjít na majlant. Jsou ale věci, na kterých se nešetří

V současné době představuje hokej jeden z nejoblíbenějších zimních sportů. Pokud se mu chcete věnovat i vy, neobejdete se bez vhodného vybavení. Zatímco na některých věcech můžete trochu ušetřit, na jiných byste naopak neměli šetřit vůbec. V následujících řádcích vám proto prozradíme, co všechno koupit, aby pro vás bylo pohybování se na ledě bezpečné, přitom však komfortní.

Setkáte se s různými akcemi a slevami, například když se vyprodávají starší kolekce, ceny spadnou i o několik tisíc korun. Hokejové bundy jsou pak za přijatelnější ceny. Kdežto kvalitní brusle si zase svou cenu drží dlouhodobě.

Hokejové brusle – na nich se prostě nešetří

Velice důležitým prvkem hokejové výstroje jsou jednoznačně brusle. Zapomeňte na neznačkové brusle, protože často jsou nekvalitní a nepohodlné. Ideální volbou jsou brusle Bauer, které jsou v hokejovém světě velice známé. Obouvají si je i profesionální sportovci. Designem i provedením vás nadchnou brusle Bauer Vapor, neboť jsou propracované do nejmenších detailů. Nože se rychle neopotřebovávají a při jízdě na ledě se budete cítit opravdu bezpečně a jistě.

Helma a suspenzor chrání důležité části těla

O bezpečnost během hry se starají chrániče, helma a suspenzor. Současný trh už nabízí suspenzory takové, že vám během hraní k ničemu nevadí a umožňují vám výbornou hybnost, zároveň ale chrání intimní oblasti. Co se helmy týče, ta je rozdílná pro hráče a brankáře. V brance potřebujete mít lepší ochranu obličeje, a tak jsou helmy pro brankáře bytelnější a s ochranou i obličeje.

Stejně tak by vám neměla chybět hokejová taška s kolečky, kam si uschováte celou výbavu. Snadno ji tak přemístíte z auta do šatny a podobně. Pestré produktové portfolio má internetový obchod Bauerhockey.cz, kde nakoupíte kompletní hokejovou výbavu.

Napsat komentář