Jak vybrat pánské hodinky: Co třeba vsadit na sportovní styl?

Blíží se Vánoce a s nimi i příjemná povinnost obdarovat své nejbližší. Ještě stále váháte, co pořídit pro svého partnera? Pokud je sportovně založen, pak mu možná udělají radost pánské sportovní hodinky. Podle čeho byste je měli vybírat?

Sportovní hodiny pro náročné

Na současném trhu najdete celou řadu značek pánských sportovních hodinek, které jsou vybavené nejrůznějšími funkcemi. Těmi základními jsou ty, které jsou nezbytné pro sledování sportovního výkonu. Ale takové hodinky toho umějí daleko více. Záleží však na daném modelu. Nabídka je opravdu bohatá a vybere si v ní určitě každý – méně náročný i velmi náročný zákazník. Mezi luxusní hodinky patří mimo jiné také značka TAG HEUER, jež nabízí hodinky se safírovým sklem, pohonem Quartz i mechanickým, ocelovým či titanovým pouzdrem.

Hodinky pro milovníky vody

Sport není jen běhání, ale také vodní aktivity, při nichž je třeba používat hodinky, kterým voda nevadí. Takové jsou i TAG HEUER Aquaracer, s nimiž se netřeba obávat potápění do extrémních hloubek. Užijete si je na odpočinkové dovolené u moře i během profesionálního potápění. Tyto pánské hodinky nabízejí titanový pásek, jenž pevně sedí na zápěstí, odolné safírové sklo, kryjící ciferník, mechanický pohon a titanové pouzdro.

Luxusní hodinky

Elegantní a přitom sportovní hodinky jsou TAG HEUER Formula 1. Muž, který je bude mít na svém zápěstí, dává okolí na vědomí, že ví, jakou značku nosit. Velikost ocelového pouzdra je 43 mm, což je akorát tolik, aby hodinky na ruce vynikly. Textilní pásek v černé barvě je vhodným doplňkem a ocení ho každý, kdo má alergii na nikl. U něho se nemusí bát nepříjemné kožní alergické reakce.

Pánské sportovní hodinky pro náročné zákazníky vyrábí švýcarská značka TAG HEUER už od roku 1860. Za tu dobu si ve světě vydobyla zvučné jméno.

Napsat komentář