Kvalitní obecní drátový rozhlas má místo i v moderních obcích

Někdy mohou být hlášení z obecního rozhlasu vtipná, vždy jsou však užitečná. Obecní drátový rozhlas neztratil svůj význam ani v moderní době, kdy má každý v kapse svůj mobilní telefon.

Obce i města drátový rozhlas pořád využívají. Má to smysl i v dnešní době, kdy si všichni hlídají každé pípnutí na svém mobilu? Určitě ano. Drátový rozhlas je plnohodnotné informační médium. Je rychlé, s vysokým zásahem, navíc s atmosférou, která k obcím prostě neodmyslitelně patří. Pozvat lidi na fotbalový zápas se sousední obcí přes Facebook bude mít rozhodně menší zásah, než když o zápasu informujete obecním rozhlasem. Informace jsou údernější, udržují sounáležitost v obci, v neposledním řadě oslovují i ty, kdo zas tak moc sociálním sítím a moderní technice neholdují. A nejdeme je nejen mezi tou nejstarší generací. Obecní rozhlas je hlasem obce a neměl by proto v žádné chybět. Kvalitní obecní drátový rozhlas je zapotřebí ve starších obcích udržovat, pokud jej vaše obec nemá, tak instalovat nový.

Oslovte ELMIK a pořiďte si drátový rozhlas

Drátový obecní rozhlas kvalitní a se službami, o takový se vám postará firma ELMIK. Ta se na servis a údržbu drátových rozhlasů specializuje od roku 1994 a vlastně i díky ní se jejich tradice v obcích udržela až dodnes. Firma udržuje staré systémy i montuje nové. Filosofií společnosti není jen instalovat drátový rozhlas, ale též jej udržovat v chodu. Tedy i servisovat, a to i po záruce. Díky tomu tato zařízení v obcích a v městských čtvrtích perfektně fungují a slouží svému účelu.

Drátový rozhlas pomáhá i jinde

Firma montuje drátový rozhlas i na místa, kde byste jej ani nečekali. Typické využití má ve školách, obvykle spolu s časomírou. Využívají jej velké podnikové závody a průmyslové haly. Najdete jej v nemocnicích. Nesmí chybět na sportovištích, v kulturních zařízeních i v obřadních sítích. Svoji roli plní drátový rozhlas i na vlakových a autobusových nádražích.

Napsat komentář