Jaká je nová Dacia Duster? Nezdolná!

Oblíbený off-road rumunské značky prochází další změnou. Roste a stává se odvážnější. Nechte se v tomto pohodlném SUV provézt jakýmkoliv terénem jako v bavlnce!

Hodně muziky za málo peněz

Dacia Duster je spolehlivým off-roadem, který se opírá o nejmodernější technologie, s nimiž mrštně překonává sníh, led, bahno i písek. Výška vozu a velké nájezdové úhly zaručují plynulou jízdu mimo silnice. Posádce na cestách náročným terénem poskytuje maximální komfort a nabízí také dostatek prostoru pro celou rodinu a její zavazadla. Průvodce vám bude dělat praktická navigace a při noční jízdě posvítí čelní světlomety s dvojitou optikou. K tomuto perfektnímu základu přidává každá další generace Dacie Duster více a více funkcí, přesto si však drží status levného automobilu. Je to luxus, který si můžete dovolit. Informujte se na stránkách Renault Retail Group, ceny jsou maximálně příznivé!

Čím oslní vůz, který zvítězil nad nehostinnou Saharou?

Mrštný vůz s pohonem na čtyři kola a převodovkou s kratším prvním stupněm hbitě překoná veškerá úskalí a nerovnosti terénu. Díky jeho vynikající stabilitě pro vás nebude problém převážení nadměrné váhy, jízda ze strmého svahu ani rozjíždění do kopce. Prostorný a funkční interiér je ohromně pohodlný a nabízí ergonomicky řešené posezení pro řidiče i všechny spolujezdce. Do zavazadlového prostoru se vejde až 475 l, takže i vaše vybavení bude cestovat pohodlně. O všech výhodách tohoto modelu Dacie se můžete dočíst více zde.

Vývoj Dacie Duster směřuje k bezpečnosti a síle

Na první pohled vypadá nejnovější Dacia Duster tak, jak si ji pamatujeme odjakživa – a jak ji máme rádi. Typické hranaté křivky a elegantní silueta jsou jejím trademarkem, příď ovšem působí o něco robustněji a celé auto se zvětšilo až na délku 4,5 m. Pro snadnější parkování většího vozu budete mít k dispozici kontrolu bezpečné vzdálenosti vpředu i vzadu. Dacia se u nového Dusteru hodně zaměřila na vylepšení bezpečnosti, takže nyní nabízí mimo jiné řadu bezpečnostních asistentů. Nově bude nabízet také variantu s automatickou převodovkou.

Napsat komentář