Konferenční prostory v Praze

Vzpomínáte rádi na nějaký hezký večer na plese nebo teambuilding s kolegy z práce? Co se vám tam tak líbilo? Příjemná hudba, občerstvení, prostředí, či něco jiného? Pokud hledáte inspiraci na uspořádání stejně příjemné společenské akce, jste na té správné adrese.

Belvedere_14.1.2016_-018
Takhle může vypadat salonek před začátkem firemního školení, zdroj: www.hotelbelvedereprague.cz

Na vzhledu záleží

Jestliže se má vámi pořádaná akce uskutečnit přímo v Praze, pravděpodobně budete chtít něco na úrovni. Nemyslíme tím sál vykládaný zlatem a drahými kameny či něco podobného, ale spíše komfort a příjemné prostředí. Zkrátka, aby se zde vaši hosté cítili dobře.

Pohodlné parkování

Samotná akce nezačíná až v sále, ale již při příjezdu na parkoviště. Pokud hosté budou shánět parkovací místo placené od hodiny, pravděpodobně budou mít plnou hlavu starostí ještě před tím, než se na akci vůbec dostaví. Parkování by mělo být zajištěno buď přímo na místě, či v jeho bezprostřední blízkosti na vámi smluveném místě.

Čistota

Každý má rád čistotu a uklizené prostředí. Hosty byste rozhodně měli přivést jen do takové místnosti. Solidní majitelé prostor se zaručí za čistotu pronajímaných sálů. Připravte pro hosty i nějaké občerstvení. Samozřejmě jej nemusíte dovážet vy sami, stačí pouze kontaktovat cateringovou službu, která se o vše postará: od malých zákusků až po velké rauty.

Pronájem sálu v Praze

Hotel Belvedere nabízí několik salonků i sálů k pronajmutí v Praze. Solidním jednáním si zde získali mnoho pořadatelů akcí, které se zde pravidelně konají. Máte ještě nějaké otázky? Obraťte se na manažera prostor a nezávazně s ním projednejte termín konání akce a další záležitosti, jež máte na srdci.

Napsat komentář