Kvalitní vína, na kterých si pochutnáte

Podlehli jste chuti a vůni kvalitních vín? Nebo sháníte láhev jako dárek pro vaše blízké? Ať už si chcete dopřát sklenku bílého, červeného, či růžového vy sami nebo ve společnosti vašich nejbližších či byste rádi někomu udělali radost, díky široké nabídce si určitě vyberete.

Pečlivý výběr produktů na základě ochutnávek vzorků

Při vybírání vína se můžete spolehnout na to, že narazíte na samé kvalitní kousky. Celý sortiment byl totiž pečlivě a s láskou vybírán, a to na základě ochutnávek více než tisícovky vzorků, které proběhly na vinařských veletrzích. V současné době firma zastupuje šest desítek vinařství z Itálie a je tak největším online specialistou v této oblasti v rámci České republiky.

Prestižní vína Barolo – ideální volba k archivaci

Pokud sháníte něco speciálního a výjimečného, pak je skvělou volbou barolo víno. To vás na první ochutnání zaujme svojí exkluzivní chutí s vyššími kyselinkami i tříslovinami. Barolo z odrůdy Nebbiolo je stvořené k dlouhému zrání a archivaci.

Velký výběr pro méně náročné i náročnější

Spolehněte se při vybírání na e-shop Vinodoc, který vznikl z lásky k Itálii a italskému vínu. S důvěrou se obraťte na e-shop, který byl založen v roce 2013 a do jehož sortimentu jsou přímo v Itálii vybírány jen ty nejkvalitnější značky. Díky tomu se tak můžete spolehnout na to, že se do vašich skleniček dostane jen to nejlepší. V nabídce naleznete zboží vysoké kvality za férové ceny. Kromě kvalitních vín jsou to i extra panenské olivové oleje ve špičkové kvalitě a také balzámové octy. Ať už patříte v této oblasti mezi neznalé, nebo jste náročnými fajnšmekry, z rozmanitého sortimentu plného skvělých vín pro každodenní příležitost i speciální události si určitě vyberete. Nechybí všechny italské klasiky ani raritní a luxusní kousky do archivu.

Napsat komentář