Praha či Plzeň výkup aut – to nejsou jen neochotné autobazary

Výkup ojetin dávno nefunguje pouze prostřednictvím klasických autobazarů. Hitem již není ani nabízení starších vozidel k odkoupení na online bazarech. Ani jedna z těchto forem vám negarantuje úspěšný a bezpečný prodej. Zkuste to jinak! S profislužbou zaměřenou na výkup aut.

Původní prodejní kanály na prodej ojetin přestaly fungovat

Hledáte službu Praha výkup aut? Zapomeňte na autobazary, kde mají vlastní, především zahraniční zdroje, a o auta českých zákazníků nestojí. Už vůbec ne v případě, že nejde o automobily v perfektním technickém stavu, ev. dokonce zánovní. Prodej svépomocí přes online bazary se dnes již rovněž nedoporučuje. Problematická je zejména zákonná povinnost poskytnout kupujícími záruku na prodávané vozidlo. Kupující reklamace využívají a dokonce zneužívají. Právě jim však zákon nadržuje a prodávající v něm nemají zastání.

Služba Auta kupujeme funguje jinak

Praha a Plzeň výkup aut – to je perfektně fungující služba výkupu osobních i užitkových (včetně stavebních), soukromých i firemních, pojízdných i nepojízdných vozidel. Též těch s prošlou STK, aut po bouračce i autovraků. Špatný stav vozidla není důvodem odmítnutí odkupu. Firma má zájem o auta v jakémkoliv stavu.

Kolik dostanete za svůj vůz?

Nečekejte na obchodníka, abyste se dověděli na prahu vašeho domu, že vám tato cena nevyhovuje. Poptejte se dříve. Na webových stránkách služby najdete kalkulačku pro výpočet ceny vozidla. Stačí zadat pár parametrů – značku a model vozidla, rok výroby, najeté kilometry a několik dalších údajů. Díky tomu se obratem dovíte nabízenou výkupní cenu za váš vůz.

Rychlý odkup s penězi na ruku

Auta kupujeme je seriózní služba šetřící čas i peníze těm, kteří se zbavují starých, nepojízdných či nepotřebných vozidel. Pro vůz si zástupci firmy přijedou d 24 hodin a za automobil dostane jeho majitel zaplaceno na ruku. Neřešíte ani papírování. Firma jej zařídí za vás. Odkoupí dokonce i automobil s leasingem či úvěrem a doplatí jej za vás. Prodej starých aut v jakémkoliv stavu je právě díky této unikátní službě opět funkční. Domluvte se na odkupu vozidla, i pokud jste z jiného koutu republiky. Zástupci služby za vámi přijedou kamkoliv, za vůz vám zaplatí a na své náklady si jej odvezou.

Napsat komentář