Luxusní pánské šperky podtrhnou vaše charisma

Oblečení vypovídá o stylu a osobnosti muže. Chcete-li celkový vzhled dovést k dokonalosti, sáhněte po módních doplňcích, hodinkách a špercích. Jsou totiž pomyslnou třešničkou na dortu, která vám dodá šmrnc.

Co by ve vašem outfitu nemělo chybět?

Pod pojmem pánské šperky si zpravidla představíme řetízky, náramky a prsteny. Zaměříme-li se na pánské prsteny, u mužů jsou nejčastějším doplňkem snubní prsteny ze zlata, stříbra či platiny. Nosí je bez ohledu na to, zda ladí ke zbytku oblečení. Pokud ovšem zvolíte prsten jako módní doplněk, vsaďte na jednoduchost a eleganci. Oproti snubním prstenům, které vypovídají o oddanosti k jedné ženě, mohou pánské prsteny napovídat o vašem renomé. Zejména pokud nosíte prsten s pečetí či s vlastními iniciály.

Pánské zlaté šperky nezklamou

Další ozdobou, které můžeme na mužích vidět, jsou pánské řetízky, jichž existuje nespočet variací. Jsou složené z oček, zkroucených lanek, kuliček, čtverečků atd. Abyste se necítili skutečně jako na řetězu, je třeba zvolit správnou délku řetízku. Běžná délka je 50 cm. Pokud budete chtít řetízek doplnit přívěskem tak, aby končil na vaší hrudi, sáhněte po délce 55-63 cm. V případě decentního outfitu ho schovejte pod košili, aby nepatrně vykukoval. Upřednostňujete-li nedbalou eleganci, bude se dobře vyjímat na tričku.

Nezapomeňte na zápěstí

V poslední době jsou pánské náramky čím dál oblíbenější. Mohou být tvořené z korálků, kůže, chirurgické oceli nebo drahých kovů. Spolu s hodinkami vytvářejí efektní kombinaci. Při nošení šperků je třeba mít na paměti, že by spolu měly vzájemně ladit. Okázalých a lesklých šperků se vyvarujte při příležitostech, které vyžadují speciální dress code. Řeč je například o přijímacím pohovoru nebo pohřbu. Kde nakoupit? Se Šperky Beny nešlápnete vedle. Naleznete je v internetovém obchodě nebo kamenném butiku.

Napsat komentář