Masáže Ostrava, dopřejme si relax

wellness-589770

Každý člověk má jinou potřebu odpočinku, každý odpočívá jiným způsobem. Někdo se vrhá na sport, jiný se nehne z gauče. Najdeme-li zlatou střední cestu, organismus se nám odvděčí lepším pocitem i vyšší výkonností. Jednou z možností pasivního odpočinku s velkým přínosem je relaxační masáž. Pokud jste z Ostravy, využijte masáže Ostrava u Mgr. Marie Markové, která má salón v centru.

Při masáži se uvolníte

Masáž přináší uvolnění jak fyzické, tak duševní. Naše psychika je pod neustálým tlakem, každodenní stres pak působí také na naše tělo. Napjatá mysl vede k zatuhnutí svalů a jednostranná zátěž například při sedavém zaměstnání může časem způsobit i vážné zdravotní problémy. Relaxační masáž nám pomůže uvolnit nejvíce zatěžované svalové skupiny a předejít tak nejrůznějším potížím.

Naše tělo ocení i ten nejmenší projev péče a dokáže se pak snadněji vyrovnat i s problémy, které se už třeba pomalu začínají ozývat. Masáží se povzbudí také imunitní systém, neboť se tkáně lépe prokrví, rozproudí se lymfa a povzbudí se lymfatický systém. Dochází tak k lepšímu odvádění odpadních produktů z tkání, organismus se rychleji čistí a detoxikuje.

Relaxační masáž Ostrava dokáže navodit rovnováhu mezi naším tělem a naší myslí. Když ležíme na masérském stole, máme možnost být skutečně sami se sebou. Tělo odpočívá a mysl si může uspořádat myšlenky. Zjistíme, že mnohé starosti, které nás tížily, vlastně nejsou až tak důležité, neodkladné povinnosti budeme odpočatí vykonávat mnohem lépe a s větší lehkostí. Bude se nám lépe dýchat a tím se dostane více kyslíku i našemu mozku a naše myšlenky jsou bystřejší a jasnější.

Najdeme-li si “svého” maséra, můžeme se spolehnout, že si skutečně odpočineme, neboť už přesně pozná, co zrovna tentokrát potřebujeme. Vstaneme pak z lehátka občerstvení a plní sil do další činnosti. I když si po masáži třeba budeme muset zdřímnout… 😉

Napsat komentář