Middlecap brzy bude budovat moderní kanceláře také v ČR

Společnost Middlecap před pár lety vstoupila na evropské trhy, aktuálně má pobočky v Lucemburku, Londýně, Berlíně, Dubaji, Bratislavě a Praze. V Praze ještě žádné její stavby nemáme, avšak pravděpodobně to nebude dlouho trvat a vyrostou i zde.

Middlecap je soukromým investičním holdingem s mezinárodními zkušenostmi, který je složen z odborníků na finanční analýzy, nemovitosti a řízení investicí. Ačkoliv je v Evropě nováčkem, na trhu se ve skutečnosti pohybuje už přes deset let. Drží se dobře, protože dobře ví, čím zaujmout.

Middlecap se specializuje na udržitelnost

Čím zaujmout ve světě developerů a investorů v oblasti staveb? Samozřejmě kvalitou, tu vám ale naslibuje každý. Middlecap se proto soustředí na udržitelné bydlení, moderní budovy a moderní kanceláře. Jimi budované prostory vždy nabízí dostatek čerstvého vzduchu, přirozeného světla a pitné vody. Zároveň jsou vybavené moderními systémy, komunikují se svými obyvateli a podporují jejich wellbeing.

Progresivní způsoby designu míří také do ČR

Strategií Middlecap je získávat nové projekty v Mnichově, Berlíně, Londýně, střední a východní Evropě. V těchto lokalitách se budou snažit zvyšovat laťku definice budovy budoucnosti, snižovat uhlíkovou stopu a představovat progresivní způsoby designu i konstrukce.

Jak tohle vypadá v praxi? Podívat se můžete třeba v Bratislavě. Právě tam totiž najdete realizované projekty Spilka Offices, kanceláře Gorkého či Steinerka Business Centrum. Další příklady byste pak mohli hledat v Londýně, konkrétně jde o Southworks a Seal House. Projekt druhé jmenované, rekonstrukce staršího objektu, je teprve v průběhu, dokončen bude v roce 2023.

Doufáme, že brzy se udržitelných budov s prostředím podporovaným technologiemi a analýzou dat dočkáme i u nás v Praze či dalších městech.

Napsat komentář