Moderní firmy pracují online odkudkoliv a s minimálními náklady

Majitelé malých firem a živnostníci si často stěžují na to, že provozování jejich kanceláře, účetnictví a zajištění všech systémů, které k výkonu své činnosti potřebují, je stojí příliš mnoho peněz. Ty by jinak rádi vložili do samotného podnikání. V dnešní době se ale takovéto provozní náklady dají výrazně snížit. Stačí jen využít moderních nástrojů, jež nabízí hostovaná služba iPodnik.cz.

Kancelář v cloudu

Výhody hostovaných služeb jsou nasnadě. Zmíněná služba nabízí kupříkladu exchange online, kdy máte možnost využívat nástroje ve svém počítači, tabletu či mobilním telefonu odkudkoliv, tedy ne jen z prostoru své kanceláře. Díky tomu máte přístup k firemním i osobním kontaktům, emailům a mnoha dalším datům, přičemž se pouze stačí na službu přihlásit. V rámci Office 365 vám firma poskytne bohatý úložný prostor, možnost práce s dokumenty ve více lidech najednou, ale například i kompletní kancelářský balík Office, jenž ve vaší firmě zcela jistě najde široké uplatnění.

Kancelář v cloudu, jak se podobným službám někdy přezdívá, vám výrazně usnadní život. Firma pomocí ní může využívat mnoha moderních online systémů. Práce je pak efektivnější a zároveň i levnější. Pronájem služby vás měsíčně vyjde na pár set korun, což je v porovnání s běžnými náklady pouhý zlomek.

Kancelář v cloudu vám umožňuje získat velmi dobré IT zázemí, které obvykle mívají jen velké firmy, jež si jej mohou dovolit financovat. Díky hostované službě nemusíte platit drahé vlastní servery a licence na programy a software. Zároveň ušetříte i spoustu času, protože se díky online službě a možnosti přístupu jednotlivých zaměstnanců do systému výrazně zrychlí komunikace uvnitř společnosti.

Online účetnictví s přístupem odkudkoliv

iPodnik.cz nabízí kromě Office 365 také daňové účetnictví online v systému Pohoda. Do svého firemního účetnictví pak díky tomu budete mít opět přístup odkudkoliv, stačí se jen přihlásit. Klidně si pak své firemní finance zjistíte třeba i během dovolené, pakliže se podíváte do svého notebooku, tabletu či telefonu. Veškerou agendu v hostované službě Pohoda můžete kdykoliv tisknout na vaší tiskárně a zároveň potřebné soubory sdílet s vašimi zaměstnanci či pracovními kolegy.

O tom, že služby, jež iPodnik.cz poskytuje, mají svoji vysokou úroveň, svědčí stále větší množství klientů, kteří jich využívají. O kvalitě pak hovoří i fakt, že web iPodnik.cz nedávno zvítězil v prestižní soutěži WebTop100, která oceňuje nejlepší weby v oblasti IT služeb.

Jak vidno, firemní náklady a samotný chod firmy už nemusejí být strašákem a dá se na tom ušetřit nemalé množství finančních prostředků. Pomocí služeb typu iPodnik.cz přenesete vaši společnost do 21. století.

Napsat komentář