Nářadí od Cominvest CZ je volbou profesionálů

Vrtání je jednou z nejběžnějších prací, které každý kutil doma provádí. Vrtáme díry do cihlové zdi, do panelu i do sádrokartonu. Ale co když je materiálem, do kterého chcete vrtat, tvrdá keramika nebo slinutá dlažba – korunkový vrták je v takovém případě jediné řešení. Pokud chcete vyvrtat skutečně přesný, jemný otvor bez rizika prasklin, je vhodné zvolit kvalitní korunkový vrták, například od značek Keil, které k nám dováží firma Cominvest CZ. V jejím rozsáhlém sortimentu nářadí a nástrojů nenajdete žádné „číňany“, tak jako v nabídce běžných hobbymarketů. Veškeré zboží pochází od renomovaných výrobců a je vyrobeno v Evropě, obvykle v Německu.

Co odlišuje Cominvest CZ od konkurence?

Již při svých začátcích před více než 30 lety si zakladatelé Cominvest CZ stanovili pravidlo, že budou dovážet pouze produkty kvalitních prověřených firem, jejichž výrobky jsou široce uznávané profesionálními řemeslníky na celém světě. Díky tomu se dokázali odlišit od konkurence a během několika let vybudovat z malého rodinného podniku prosperující firmu, která v současnosti dodává kvalitní nářadí a nástroje do více než 250 obchodů po celé republice. Kromě dodávek produktů nabízejí i služby, jako například broušení vrtáků či servis nářadí.

Vše od korunkového vrtáku až po autokosmetiku

Sortiment Cominvest CZ je opravdu rozsáhlý. Najdete v něm brusky, vrtačky, balancéry, utahovačky, kotevní techniku a dokonce i nástroje pro údržbu kolejové mechanizace. V nabídce naleznete i značkovou německou autokosmetiku Autosol, které využijete obzvláště během zimních plískanic. Čištění laku auta se s těmito přípravky promění v rychlou a zábavnou činnost. Pokud přemýšlíte, co si necháte přinést od Ježíška do vaší dílny, v nabídce Cominvest CZ si docela určitě vyberete.

Napsat komentář