Návštěvníci Prahy a možnosti ubytování

charles-bridge-2003171

Do našeho hlavního města se sjíždějí turisté i obchodní klienti, účastníci konferencí i různých jiných setkání. Možnosti ubytování jsou opravdu široké a mnozí dají na dobré reference spokojených klientů, kteří už vyzkoušeli některý hotel.

Protože většina návštěvníků chce spojit svůj pobyt v Praze s poznáváním její historie, architektury a kultury, je vhodné vybrat si hotelové ubytování uprostřed Prahy!

Který hotel je nejlepší?

Perfektním umístěním v samém centru vyniká hotel na Florenci, Botanique hotel, stylový a pohodlný, ideální jako východisko k poznávání a vychutnání všeho, co Praha nabízí.

Navíc můžete využít speciální nabídky, kdy za určitých podmínek získáte slevu 20 až 25 % z poplatku za noc.

Z hotelu Botanique můžete vyrazit pěšky a vždycky dojdete k zajímavému cíli! Může jím být Pražský hrad, Karlův most, Staré Město. Kamkoli dál vás zaveze tramvaj nebo metro ze stanice Florenc, která je v těsné blízkosti hotelu.

 

Potřebujeme větší místnosti k pracovnímu setkání v Praze. Mají v hotelu něco takového?

Botanique hotel je vyhledávaný konferenční hotel v Praze, který může poskytnout prostory až pro 160 lidí i pro menší počet účastníků setkání, konference, semináře či celodenního školení. Všechny plně klimatizované konferenční místnosti mají nejmodernější audiovizuální vybavení – vestavěný zvukový systém, samozřejmě projektor a plátno a další příslušenství, připojení na WiFi je zdarma.

S organizací konference či jiného setkání pomůže specializovaný tým odborníků a zajistí také profesionální servis po dobu konání akce.

Konferenční hotel v Praze nabízí výhodné konferenční balíčky, jejichž součástí je také nabídka bistra a hotelového baru.

A po celém dni a po večerní zábavě vás čekají příjemné, komfortně vybavené a odhlučněné pokoje s pohodlnými postelemi.

Služeb zařízení hotel na Florenci stojí za to využít!

Napsat komentář