Pohodová dovolená v Praze

prague-2047105_1920

Zatímco Pražané utíkají na léto do náruče přírody, ať už tuzemské či zahraniční, my „venkovští“ naopak často využíváme volného času, abychom se sami nebo s dětmi vydali za krásami našeho hlavního města a poznávali, co bychom měli znát.

V letních vedrech to někdy není jen tak, ale dobré ubytování a kvalitní odpočinek nám všechnu námahu vynahradí. Takový Boutique hotel v Praze, to je to, co bychom po rozpáleném dni potřebovali!

Při zajišťování vhodného ubytování bychom rozhodně měli vybírat welness hotel v Praze, tedy ubytování, kde o nás budou opravdu pečovat!

Co doporučují spokojení klienti, kteří už takové ubytování vyzkoušeli? 

Jednoznačně Absolutum Hotel v Holešovicích! Stojí pár metrů od stanice metra Nádraží Holešovice a metrem nebo tramvají jste za několik minut v historickém centru Prahy. Dobré napojení je na městský okruh i výpadovky D1 a D8.

Praha ovšem nabízí své klenoty v daleko širším okruhu, než je její centrum, a tento hotel v Holešovicích stojí v blízkosti mnoha objektů, které stojí za to vidět. Záleží na tom, co vás nejvíce zajímá.

Absolutum Hotel v Holešovicích
Absolutum Hotel v Holešovicích

Co najdete v okolí hotelu Absolutum

Je toho opravdu dost. Snadno dosažitelný je na příklad Trójský zámek, úžasné pražské Planetárium, ZOO, Botanická zahrada. Chcete-li poznat význačná sportoviště, je tu Národní tenisové centrum TK Sparta Praha, sportovní areál Štvanice, TipSport aréna, pokud vás zajímá umění, kousek je Národní galerie v Praze a centrum současného umění DOX.

Nebojte se, že když to všechno zvládnete, padnete večer už jen do postele! 

Absolutum Hotel v Holešovicích
Absolutum Hotel v Holešovicích

Služby hotelu Absolutum 

Hotel Absolutum, welness hotel v Praze, se postará, abyste příjemně doplnili vydanou energii nejen v perfektně vybavených klimatizovaných pokojích a v hotelové restauraci Fresh Restaurant Salut!

Nabídne vám finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a k odpočinku relaxační místnost s lehátky a posezením.

Vyškolený personál provádí celou škálu masáží podle výběru klienta, a to pro jednotlivce i pro páry.

V privátní zóně si můžete vychutnat hydromasážní, bylinné i voňavé aromatické koupele. Nebo byste raději vířivku? Všechno tu mají a rádi se vám budou věnovat. Absolutum hotel má absolutní jedničku!

Napsat komentář