Nechte své vozidlo vydělávat, pronajímejte je přes autopůjčovnu Praha

Autopůjčovna, jež propojuje zájemce o pronájem vozu a motoristy, kteří jsou ochotni svá auta půjčit, je fenoménem, jaký tu ještě nebyl. Díky snadnému kontaktování přímého majitele vozu přes autopůjčovnu Autoodstrejdy.cz si okamžitě půjčíte vozidlo v blízkém okolí vašeho bydliště za bezkonkurenční ceny, které se pohybují již od příznivých 150 korun za den. A to se vyplatí!

Půjčovaná vozidla jsou okamžitě k dispozici za nejpříznivější ceny v Česku

I když bydlíte třeba v Horní Dolní, zadáte si do vyhledávače region, kde by pro vás bylo ideální si auto vyzvednout a díky rychlému kontaktu a velkému výběru aut si můžete zvolit nejbližšího majitele, jenž vám auto pronajme za cenu, jaká je pro vás přijatelná.

Novinky, které přináší autopůjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha, osobních aut a dalších motorových vozidel nově rozšířila virtuální služby podpořené smluvními dohodami o pevné stanoviště – rentpoint – v Praze 14 – Kyjích. Zákazníkům slouží také každodenní infolinka od 9 do 21 hodin, kam se dají směřovat dotazy, postřehy, řeší se problémy a možné komplikace. Autopůjčovna Praha vás nikdy nenechá ve štychu a za pronajímaná vozidla nese zodpovědnost.

Půjčujte svůj vůz, pomůžete dalším řidičům a ještě vyděláte

Kdo by chtěl svůj vůz dát k dispozici dalším řidičům, nechť kontaktuje pracovníky autopůjčovny a domluví se na dalším postupu, pravidlech a podmínkách. Majitelé vozů mají jedinečnou možnost nechat svého miláčka vydělávat a další řidiči budou nadšeni z rozšíření vozového parku i působiště půjčovny. Zařaďte se mezi Auta od strejdy i vy! Nemusíte se o vozidlo bát, jelikož si sami budete určovat komu a za kolik jej pronajmete. Než aby vám stálo auto v garáži či na hlídaném parkovišti, bude v pohybu, a navíc se zhodnotí.

Napsat komentář